Programátor PHP/C++ Aktuální

NAV Flight Services, s.r.o.
Prague 6
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Hlavou v oblacích, prací taky. V NAVu děláme vlastní unikátní produkt pro náročné klienty, letecké společnosti, z celého světa. Umíme jim zajistit kompletní servis naplánování letu a předletovou přípravu – vyhledat trasu, spočítat palivo, vytvořit dokumentaci, prostě všechno.

A vaše role? Hledáme kolegu, který se stane spolehlivým spolutvůrcem a nezalekne se naší expanze na zahraniční trhy. Je jedno, jestli máte radši front-end, nebo back-end – pokud máte co nabídnout, domluvíme se.

Pokud vás zajímá a baví letectví, našli jste dream job.

 

Co byste měl umět?

  • PHP a Nette framework nebo C++ a MFC, bez toho byste u nás byl jako doktor bez skalpelu. Pokud máte navíc 2 roky vývoje v PHP/C++ za sebou, bude to super. Hlavní ale pro nás je, že se v těchhle jazycích cítíte dobře, ne čísla v CV.
  • SQL, konkrétně MSSQL nebo MySQL.
  • Radost nám uděláte i s lehkou orientací v Linuxu a Javascriptu / jQuery.
  • Přednost dáváme univerzálnosti a schopnosti učit se nové technologie před úzkou specializací.

Nejste si jistý, že tohle všechno splňujete v dostatečné míře? Nevadí. Napište nám i tak, domluvíme se a své znalosti si s naší pomocí průběžně doplníte.

 

Co nabízíme za to?

  • Práci na unikátním produktu s globálním potenciálem (s mnoha výzvami před námi), na který spoléhá třeba i vládní letka ČR.
  • Full time na HPP/ŽL, ale domluvíme se s vámi i na kratším úvazku. A spoustu dovolené k tomu.
  • Home office a flexibilní pracovní dobu podle vaší potřeby.
  • Vzdělávací akce, ať už je to výuka angličtiny, různá letecká školení v rámci našeho projektu NAVacademy, nebo dokonce účast na odborných konferencích s největšími světovými odborníky.
  • Neformální kanceláře v domku na Praze 6 se zahrádkou a grilem, který se nebojíme rozpálit.

NAV Flight Services, s.r.o.

Naší misí je pomáhat našim klientům létat. Vyvíjíme vlastní unikátní software pro plánování letů a předletovou přípravu.

V leteckém odvětví působíme již od roku 1992. Dříve jsme se zabývali především poskytováním služeb plánování letů našimi kvalifikovanými dispečery. Náš software byl tedy původně vyvíjen primárně pro interní potřeby.

V posledních pěti letech jsme se úspěšně transformovali a vývoj a prodej našeho softwaru NAVsystem je nyní naší hlavní náplní.

Aktuálně se na náš software spoléhá mimo jiné také vládní letka Ministerstva obrany. Většina našich současných klientů je z CZ/SK, ale mezi naše klienty patří také letecké společnosti z Asie a Afriky.

Největší výzvou naší firmy je výrazné prosazení na zahraničních trzích.

Co by vás mohlo zajímat?