JavaScript vývojář pro cloud služby Aktuální

VSHosting
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Nebaví tě pracovat na vývoji nových eshopů, CMSek a stále stejných webových aplikací? Hledáš novou výzvu a chceš se podílet na vývoji aplikací pro globální trh? VSHosting hledá do svého interního vývojového týmu další nadané vývojáře pro nové cloudové infrastrukturní služby určené pro zahraniční trh. Pojď se s námi nezávazně potkat, seznámit se s projekty, týmem a naším zázemím. Nechceme přímo psát, že jde o práci snů, …. ale myslíme si to :)

Na čem pracujeme:

  • nová cloudová platforma (Zerops.io) pro automatizaci DevOps procesů
  • webové aplikace pro automatizaci ovládání tisíců internetových serverů
  • webové aplikace pro správu hostingových a cloudových služeb (CDN apod.)
  • nový informační systém firmy pro správu klientů a souvisejících procesú

Na čem nepracujeme:

  • nejsme vývojová firma a neděláme vývoj na zakázku pro koncové klienty. Děláme na vývoji vlastních služeb a aplikací s kvalitním zadaním a zpracovanými analýzami.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací v Angular.js, JavaScriptu, HTML 5
  • stylování aplikací v CSS 3
  • optimalizace aplikací pro mobilní zařízení
  • konzultace při návrhu GUI aplikací, UX

Požadavky:

  • zkušenosti s vývojem webových aplikací (Angular.js nebo obdobná technologie)- hledáme senior vývojáře
  • nadšení pro tvorbu kvalitních GUI, smysl pro kvalitu a detail
  • zkušenosti s verzováním kódu (GIT nebo obdobná technologie)
  • spolehlivost a profesionální přístup

Proč vyvíjet u nás:

  • tvoříme aplikace, které ušetří čas a zpříjemní ovládání serverů tisícům uživatelů
  • dostaneš k ruce zkušeného kodéra, aby ses mohl plně soustředit na programování
  • vyvíjíme nové služby určených pro západní trhy (UK, NL, USA, DE)
  • stavíme DREAM TEAM ze senior vývojářů. Budeš pracovat se zajímavými vývojáři a budeš se odborně rychle posouvat.
  • budeš mít možnost mít po čase vlastní malý tým
  • budeš se podílet na tvorbě aplikací, kdy některé budeme uveřejňovat jako opensource pro podporu komunity
  • nejsme rychlokvašený startup. Existujeme 11 let, staráme se o tisíce klientů (zajišťujeme provoz například každého 3. eshopu)

Benefity:

  • práce v nejmodernějším českém datacentru se zázemím špičkových kanceláří (www.serverpark.cz)
  • možnost částečného homeoffice
  • podíváš se do zahraničí, kde budeme na různých eventech pro vývojáře prezentovat naše nové služby
  • práce v mladém a neformálním kolektivu
  • práce se zajímavými technologiemi
  • 24/7 občerstvení (pizza, snídaně, nealko pivo, energeťáky, coly, ovoce a zelenina po celý den)
  • xbox, 65“ 4k TV, filmy, fotbálek
  • inhouse fitko a další…

Místo pracoviště: Praha

Mrkni na video do zákulisí VSHostingu: https://www.youtube.com/watch?v=QWvS3mfm7Es

VSHosting

Staráme se o tisíce internetových serverů z celého světa, kterým zajišťujeme kompletní servis formou managed serverových služeb. V současné době jsme největším poskytovatelem služeb tohoto rázu v České republice a na Slovensku; k dnešnímu dni přesahuje počet našich významnějších projetků 3 000. Základem je špičkové technologické zázemí. Mezi stěžejní a unikátní technologické charakteristiky našeho datacentra patří celosvětově nejvyšší možný standard TIER IV, členství v největším datovém výměnném uzlu DE-CIX nebo neustálá 24/7 podpora linux administrátorů. Právě otevřený ServerPark se stal nejlépe zabezpečeným a nejmodernější datacentrem ve Střední Evropě, nabízející unikátní pracovní prostředí - třeba právě pro vás.

Zajímalo by vás podílet se na celosvětové expanzi toho nejlépe zabezpečeného, technicky i ekologicky řešeného, a navíc nejmodernějšího datacentra ve Střední Evropě? Brány ServerParku se otevírají a tím i jedinečná možnost stát se součástí našeho týmu!

Svoje zaměstnance si hýčkáme.

Ptáte se co je esencí našeho úspěchu? Především spokojený, fungující tým. Dbáme na pohodlí a zájmy našich zaměstnanců, a tak vedle venkovního BBQ prostoru s wifi, kde budete mít možnost pracovat, najdete uvnitř našeho moderně zařízeného ServerParku klimatizované kanceláře, plně vybavenou kuchyň a v neposlední řadě fitko, kdyby se vám zachtělo pohybu. A co takhle obědy a nápoje každý den na firmu? I takové benefity nabízí práce pro VSHosting. Pravidelné teambuildingové akce jsou samozřejmostí.

Míříme dál a výš.

Svou kapacitou a standardem provedení jsme se stali první českou firmou s internetovými hostingovými službami, která cílí do globálního dosahu. Aktuálně naše služby expandují do USA a Jižní Ameriky.

Připojte se k nám!

Podívejte se na naše kariérní stránky rostemespolecne.cz a zjistěte více :)