Frontend kodér pro solidpixels Aktuální

Breezy s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Jsme digitální agentura Breezy a kromě agenturního života vyvíjíme vlastní produkt solidpixels. Nadšení pro technologie nás přivedlo až k vytvoření platformy, díky které si web může vytvořit každý. Náš produktu pomůže i tobě, aby ses dostal vždy do skvělých výsledků za zlomek času. Sedíme v centru Prahy a náš tým sice nečítá desítky lidí, ale i přesto dokážeme dodávat skvělou službu a produkt stovkám klientů.​

 

Koho hledáme? Jednoduše frontendistu, který:

  • umí technologie jako HTML5/CSS3/LESS a Javascript
  • ovládá s přehledem GIT
  • má zkušenosti s tvorbou responzivních webů
  • má cit pro animace a design
  • má za sebou realizované projekty nebo alespoň chuť na sobě pracovat a rozvíjet se pod naším vedením
  • bude s námi v kancelářích v Praze (sedíme v podkroví kousek od I.P. Pavlova)
  • má na nás dostatek času (počítáme s tebou na full-time případně i na part-time)
  • když potřebuje radu nebo upřesnit zadání, ozve se sám
  • bude trochu švihlej, aby chápal Breezy kulturu, nejsme zrovna klasická agentura

 

Co získáš jako Breezy rider?

Prvotřídní produkt a přístup – u vývoje produktu solidpixels neděláme kompromisy. Jde nám o to nacházet nejlepší možná řešení, používat moderní technologie a vytvářet produkt, který bude vynikat globálně.

Skvělá parta lidí – jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Pomoc a vedení od Martina – Martin se stará o vývoj Frontendu solidpixels a nastavuje workflow pro tvorbu projektů. Určitě s ním u nás ve firmě přijdeš do kontaktu. Bude tady pro tebe jako opora a pomoc v momentech, kdy si nebudeš vědět rady.

Pravidelné dobroty od Kris – vymýšlí společné akce a zpříjemňuje život nám všem v kanceláři. Mimo jiné se můžeš těšit na pravidelné páteční pečení a jiné příjemné pití a pochoutky, které se ti samy objeví na stole!

Kanceláře na Vinohradech – v létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Na oběd, zmrzlinu i do parku či na schůzku.

Remote office: možnost pracovat od moře – solidpixels má remote-office na Kypru, odkud je možné se před prací proběhnout na pobřeží, po práci se vykoupat a večer se nechat ovívat čertvým vánkem za ochutnávky lokálního vína. Pokud s námi strávíš nějakou dobu, je tenhle remote office k dispozcii i pro tebe.

 

Tak se krátce představ, napiš něco o sobě nebo se pochlub svojí prací. Stojí za to se poznat. Na tvoje dotazy ráda odpoví Kristýna – backoffice@breezy.cz. Stačí napsat.​

Breezy s.r.o.

Jsme zde, aby moderní technologie sloužila ve prospěch lidí.

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce. Přestože milujeme techniku, naše pozornost patří především lidem.

S tímto přístupem dokazujeme konkurenci i ostatním firmám, že i přes naše neformální vztahy, chování a prostředí dokážeme odvádět skutečně skvělou práci a jsou za námi vidět výsledky.

Co by vás mohlo zajímat?