Obchodní manažer pro Strossle Aktuální

Strossle
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Strossle je mladá švédská firma, která pomáhá vydavatelům internetového obsahu. Prostřednictvím bezplatných nástrojů pro personalizovaný obsah zlepšuje kvalitu návštěvnosti, získává dodatečnou návštěvnost a příjmy. Pracujeme s top vydavateli v Česku a na Slovensku, s agenturami a přímými klienty. Naše nástroje najdete na webech TV Nova, Vltava Labe Media, Lagardere, Tiscali Media, Internet Info, Zoznam.sk, markiza.sk, joj.sk a mnoho dalších. V Praze právě zakládáme pobočku a hledáme kolegu / kolegyni na pozici obchodníka, který položí základy obchodního oddělení. 

 

Koho hledáme?

 • Pozitivní, otevřenou osobu, kterou baví rozjíždět nové věci a má drive překonávat překážky na nově vznikajícím trhu
 • Zkušenost s prodejem mediálního prostoru
 • Zájem o digitální marketing, orientace ve všech eCPM, RPM, ROI, PPC zkratkách
 • Člověka, který pomůže evangelizovat nativní reklamu

 

Co nabízíme?

 • Prodej unikátního reklamního produktu s jasnými benefity a měřitelností na prémiových internetových stránkách
 • Příležitost spoluvytvářet firmu a růst s ní
 • Flexibilitu – možnost zkráceného úvazku (min. však 6 hodin denně), možnost částečných home office. Důležité jsou výsledky
 • Adekvátní ohodnocení – základ a odměny podle výsledků
 • Lokální a mezinárodní team poskládaný z odborníků v online médiích, machine learningu a umělé inteligence
 • Možnost několikrát ročně potkat kolegy z 11 evropských zemí v rámci mezinárodních teambuildingů
 • Kanceláře na pražských Vinohradech, kousek od Riegrových sadů

 

Formality
Pokud máte zájem, prosím pošlete životopis a případně motivační dopis.

 

O Strossle:
Naším posláním je tvořit internet zajímavějším. Strossle platforma sleduje chování uživatelů na stránkách a je schopná doporučit nejrelevantnější obsah podle zájmů čtenářů. Fungujeme v deseti zemích Evropy, naši technologii využívá více než 1 500 online vydavatelů a měsíčně zobrazujeme miliardy doporučení. Firma má centrálu ve Stockholmu a tým o velikosti 60 lidí. Většina z nich pracuje na vývoji platformy Strossle.  

Strossle

Strossle je mladá švédská firma, která pomáhá vydavatelům internetového obsahu. Prostřednictvím bezplatných nástrojů pro personalizovaný obsah zlepšuje kvalitu návštěvnosti, získává dodatečnou návštěvnost a příjmy. Pracujeme s top vydavateli v Česku a na Slovensku, s agenturami, a přímými klienty. Naše nástroje najdete na webech TV Nova, Vltava Labe Media, Lagardere, Tiscali Media, Internet Info, Zoznam.sk, dennikn.sk, markiza.sk, joj.sk a mnoho dalších. Strossle funguje v deseti zemích Evropy, technologii využívá více než 1 000 online vydavatelů a měsíčně zobrazuje miliardy doporučení. Firma má centrálu ve Stockholmu a tým o velikosti 60 lidí. Většina z nich pracuje na vývoji platformy Strossle.

Co by vás mohlo zajímat?