Account Manager Aktuální

Praha Zaměstnanec Full-time

Výběr nového parťáka do obchodního týmu je pro nás událost, kterou nepodstupujeme každý den. Vyhlížíme někoho, kdo ocení prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Někoho, koho láká jedinečné svobodomyslné prostředí naší firmy i práce na významných projektech. Hodíš se k nám, pokud máš bohaté zkušenosti s péčí o klienta a přehled o IT trhu. Velikou výhodou také je zkušenost z finančního sektoru nebo schopnost komunikace v cizím jazyce.

V čem se bude tvoje práce v Etneteře lišit od běžného “accountství”?

  • Do vínku dostaneš dané portfolio klientů. Nezačínáš na nule, nemusíš od prvního dne běhat po trhu a shánět nové leady.
  • S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy. Máš prostor každého z nich dobře poznat a rozvíjet spolupráci. Za pomoci kolegů provádíš klienty nástrahami digitálního světa.
  • Vidíš kolem sebe trendy a chceš je aplikovat v praxi? Skvělý, pojď to ukázat nám i klientům.
  • V mnoha firmách je práce accounta úzce vymezená. U nás máš však v rozhodování velkou míru svobody a odpovědnosti.
  • Budeš součástí sehraného týmu táhnoucího za jeden provaz již řadu let. To se odráží v mnoha věcech, společně si třeba rozdělujeme podíly na zisku. Neupínáme se k tvrdým ká-pé-íč-kům a nehodnotíme jen na jejich základě. Vzájemná pomoc je mnohdy důležitější.

Kromě velkého pole působnosti Ti také nabízíme:

  • Chceš u práce chvíli sedět a chvíli stát? Žádný problém, můžeš pracovat u polohovacího stolu. Kromě platu a odměn dostaneš i stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů.
  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku. Náš HUB připomíná kavárnu. Chceš si vyčistit hlavu? Jdi přes oběd běhat do Stromovky nebo si zacvič v malé tělocvičně.
  • Prostředí Etnetera Group. To je skupina 6 firem, mezi kterými najdeš i kreativní nebo výkonnostní agenturu. To znamená skoro 250 lidí, od kterých můžeš nasávat know-how a sbírat kontakty.
  • Nežijeme jenom prací. Těš se na jedinečnou firemní kulturu plnou společných akcí a uvolněnou atmosféru.
  • Třešničku na dortu v podobě odměny „100 za 10“, tedy příspěvek sto tisíc korun na dovolenou za deset let odpracovaných ve firmě.

Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Držíme ti místo. Napiš nám o svých zkušenostech v oblasti webových a mobilních aplikací. Určitě ti odpovíme.

Více o Etnetera a.s.
Zapnout zvuk
Etnetera a.s. vyvíjí a provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Etnetera je hrdým členem Etnetera Group. V případě zájmu o spolupráci, se na vás těšíme u nás v Holešovicích nebo pište na vitej@etnetera.cz.


Tvoř & Boř

Zbourej stereotypní představy o programátorech. Nabízíme ti kreativní práci, která má smysl.

Sex & Drogy

...Ti v pracovní době nenabídneme. Přesto zažiješ rock'n'roll. Zapomeň na příručky procesního řízení a korporátní styl jednání.

Učit se & Učit se & Učit se

Pro vývoj používáme open source řešení. Znalosti sdílíme mezi sebou i v komunitách. Inovujeme, abychom ustáli změny trendů na trhu.

Dort & Třešnička

Nestačí nám splnit zadání. Klienti si váží důležitých detailů, které k výsledku přidáváme. Zrealizuj s námi svoje nápady.

Smích & Hřích

Ironie, sarkasmus, politicky nekorektní humor? O pravidelný přísun hříšné zábavy se stará náš politruk Pajda. Podívej se na náš YouTube kanál!

Klient & Ty

Budujeme dlouhodobý vztah s klientem. Stojíme mu po boku, když lítají třísky. Sedíme u něj část své pracovní doby.

Multi & Kulti

Protože nemáme genderové, rasové, národnostní, sexuální, náboženské ani jiné předsudky, je náš kolektiv přepestrý.

Home & Office

Píchačky u vchodu nehledej. Tvá pracovní doba závisí na dohodě s týmem. Užij si volnost a důvěru od první chvíle.

Běh & Naboso

Přijeď do práce na kole nebo se pojď před obědem proběhnout. Fandíme sportu i chození naboso. Netrap se v kravatě a polobotkách.

#zmrdfree


Aktuální nabídky práce

Java Developer pro SmartMeter.io

Etnetera a.s.
Praha 7 Full-time

Account Manager

Etnetera a.s.
Praha Full-time

PHP Developer

Etnetera a.s.
Praha 7 Full-time

Android Developer

Etnetera a.s.
Praha 7 Full-time
Part-time

Security Engineer

Etnetera a.s.
Praha 7 Full-time

UX/UI Designer pro mobilní aplikace

Etnetera a.s.
Praha 7 Full-time
Part-time

Neposílej CV ani průvodní dopis. Pošli ukázku své práce. Nebo vypracuj náš úkol.

Etnetera a.s.
Praha Full-time
Part-time

iOS Developer

Etnetera a.s.
Praha 7 Full-time
Part-time

Novinky od Etnetera a.s.

Kde nás můžete najít

Jankovcova 1037/49
Praha 7

vitej@etnetera.cz