HR
Tabidoo

-30% sleva na ATS Platinum – nejpohodovější způsob, jak řídit výběrko

 • Tabidoo
 • HR

-30% sleva na náborový systém ATS Platinum. Uplatněte slevu ZDE 💣 ZDE 💣 a přizpůsobte systém podle sebe, nepřizpůsobujte se systému.

Nejpohodovější způsob, jak řídit výběrko

Jen si to spočítejte. Kolik času stráví HR pracovník tím, že vymýšlí znění pracovního inzerátu, posílá ho na pracovní portály, které svou cenou startují na několika tisících, ne-li desetitisících korun? A kolik času se poté investuje do evidování uchazečů, komunikování s kolegy a plánováním pracovních pohovorů?

Co kdyby to šlo i jinak a efektivněji? Levněji? Rychleji? A navíc s možností se k hezky uspořádaným datům zase vrátit a popřemýšlet, jestli se nějaký dřívější uchazeč není vhodný pro jinou pracovní pozici? 

VYZKOUŠET S -30% SLEVOU

Neplatíte za uživatele ani za implementaci

S náborovým systémem ATS Platinum od Tabidoo budete mít na jednom místě pracovní inzeráty, informace o pohovorech a databázi uchazečů, také zpětné vazby od dalších kolegů a nejen to.

 • Automatizujte inzerci pracovních pozic.

 • Zefektivněte plánování pohovorů.

 • Vyhněte se komunikačnímu šumu.

 • Neplaťte za uživatele.

 • Neplaťte za implementaci.

ZJISTIT VÍC

Proč používat ATS Platinum od Tabidoo i ve vaší firmě?

Hledáte nové zaměstnance? Ušetřete si čas i peníze a připravte pracovní pozice přímo v ATS Platinum. Zatímco v jedné tabulce budete mít vypsané pozice, hned vedle uvidíte, kdo vám na inzerát odpověděl a co. Práce personalisty tak nikdy nebyla kreativnější a produktivnější. Vyřešte běžné problémy spojené s náborovým procesem, jako jsou nejen vypisování pracovních pozic, ale také udržování databáze uchazečů i pro budoucí nábory nebo porovnávání kandidátů. Každý krok ve výběrovém řízení je snadno spravovatelný, dohledatelný a měřitelný. ‍

Jak ATS Platinum funguje

 • Získejte ATS Platinum s 30% slevou.

 • Prozkoumejte systém.

 • Nastavte systém.

 • Šetřete čas i peníze odteď až navždycky.

Recenze 

„Náborový systém od Tabidoo mi konečně vnesl na HR oddělení trochu pořádek. Žádosti uchazečů mi vždy zapadly, v e-mailech jsem je stěží dohledala, vedení náboru v Excelu nebylo o nic přehlednější, hlavně kolegové se mě pořád ptali, co která tabulka znamená nebo kde mají kontakt najít. Proto jsem ráda, že ATS Platinum nabízí například Talent Pool, kde se ke každému uchazeči můžu kdykoliv vrátit a případně ho oslovit i zpětně. Vidím taky, proč jsem kandidáta třeba odmítla na pracovní pozici, na kterou se hlásil.” Petra K., personalistka

„HR je moje parketa, pravidelně školím a ATS systémy používám dnes a denně. Jelikož jsem jich vyzkoušela několik, můžu poskytnout objektivní zpětnou vazbu. Tabidoo mě baví hlavně kvůli Talent Poolu, ale také díky možnosti tak snadno a automaticky plánovat pracovní pohovory. V jednom kroku pošlu pozvánku i kolegovi rovnou s číslem zasedačky, kde k pohovoru bude docházet. Počet prováděných úkonů v rámci výběrka se mi tak rapidně snížil.” Eva B., HR specialistka

O Tabidoo

Tabidoo je výkonná no-code/low-code platforma, která se plně přizpůsobí vaší firmě. Mějte veškeré aplikace i firemní data pod jednou střechou, zbavte se nepřehledných excelovských tabulek a konečně vneste do vaší společnosti pořádek. Veškeré aplikace, ať už task management, CRM nebo ATS spravujte v jednoduchém prostředí, které plně přizpůsobíte svým potřebám. Přizvěte si své kolegy, delegujte jednotlivé úkoly, přesto neztrácejte pojem o tom, co se ve vaší firmě děje. 

Nemusíte umět programovat. Vše nastavíte během pár minut na pár kliknutí. Provozování podniku nikdy nebylo jednodušší. 

Přejít na tabidoo.cloud