Software&Hardware
NetGlade s.r.o.

netglade — Vyvíjíme aplikace, které pohánějí váš byznys

  • NetGlade s.r.o.
  • Software&Hardware

Desítky spokojených klientů, tisíce hodin zkušeností

Jsme vývojářské studio z Letné tvořené lidmi s neutuchající vášní pro technologie. Z původního tria jsme se rozšířili na dvě desítky nadšených profesionálů.

  • 2M+ aktivních uživatelů měsíčně

  • 10.000+ odpracovaných hodin

  • 50+ projektů

O nás

Vývoj mobilních aplikací ve Flutteru

Cross-platform aplikace pro iOS i Android

Flutter je crossplatformový framework, který umožňuje vývoj mobilní aplikace pro Android a iOS s jedním společným kódem. Není třeba vyvíjet pro každou platformu zvlášť, což výrazně šetří čas i náklady.

Dosáhli jsme působivých milníků v počtu uživatelů, stažení či dokončených projektů. Prozkoumejte naše portfolio vybraných projektů ve Flutteru. Inspirujte se skutečným řešením potřeb klientů a čerpejte z našich zkušeností.

Více o Flutter apps

Vývoj webových aplikací

Škálovatelné webové aplikace nejen v C#, React.js a Vue.js

Vyvíjíme progresivní a škálovatelné web apps pro banky, zdravotnická zařízení nebo pojišťovny. Se stejnou péčí navrhujeme školní informační systémy a logistické systémy.

Dodáváme kompletní řešení, jemuž předchází komplexní analýza a vývoj. Používáme k tomu AI technologie jako Midjourney, výkonné frameworky React.js a Vue.js, robustní platformu .NET a univerzální Flutter pro vývoj inovativních cross-platform mobilních řešení.

Webové aplikace