Software&Hardware
ProRocketeers

ProRocketeers - Potřebujete vylepšit váš současný software?

  • ProRocketeers
  • Software&Hardware

Team as a service

Pro každého zákazníka  sestavujeme na míru 3-8 členný tým. Členové jsou vybíráni tak, aby zastoupili všechny kompetence potřebné pro konkrétní projekt.

Během práce uplatňujeme  agilní přístup , doručujeme malé funkční celky v co nejkratším čase. Jsme tak schopni rychle reagovat na nově vzniklé nebo změněné požadavky.

Díky sehranému týmu zkracujeme dobu rozběhu projektu a tak můžeme rychle po zapojení  doručovat kvalitní software. Jedna z nejvíce oceňovaných vlastností našich týmů jsou návrhy nových  technických i netechnických (např. procesních) inovací. Máme letité zkušenosti z mnoha projektů a ty aktivně uplatňujeme.

Za naší prací si stojíme. Preferujeme  dlouhodobou spolupráci a proto nám záleží na vaší zpětné vazbě. Váš produkt vybudujeme s maximálním nasazením a řádnou péčí.

Co to zahrnuje?

SBĚR POŽADAVKŮ

NÁVRH ŘEŠENÍ

ODHAD SLOŽITOSTI

NÁVRH ARCHITEKTURY

IMPLEMENTACE

TESTOVÁNÍ

NASAZENÍ

OPTIMALIZACE

Školení a konzultace

Seznámíme se s vaším projektem a pomůžeme vám najít cestu, jak jej  nejlépe realizovat.

Naši zkušení experti umí  vymyslet a nabídnout inovativní řešení  i pro nejnáročnější projekty.

Poskytujeme také odborná školení, kde vás naučíme vyvíjet software pomocí moderních technologií a jejich osvědčených postupů.

Studentům a nováčkům nabízíme pravidelnou akademii, kde je zkušenější kolegové uvedou do světa vývoje software. Nejlepší absolventi mají možnost získat u nás pracovní stáž.

Co školíme?

DEVELOPMENT

ARCHITECTURE

INNOVATIONS

INFRASTRUCTURE

AGILE

Startup studio

Vyvíjíme vlastní produkty založené na inovacích díky technologiím. Aplikujeme rapid development, prototypování, konzultace se zákazníky už v procesu wireframů, ověřujeme funkcionalitu nad MVP. Pro mnohé jen buzzwords, pro nás běžná praxe. Díky tomu zvyšujeme naši odbornost a zlepšujeme naše produkty.

S naším lesnickým startupem jsme získávali zkušenosti v New Yorku a Silicon Valley.

Máme dedikovaný vývojářský startupový tým, produkty mají svého obchodního zástupce a product ownera. Intenzivně pracujeme a budujeme svůj Startup Unicorn.

Naše zkušenosti a vývojovou kapacitu nabízíme i vám! Máte-li jen ověřenou myšlenku, nebo už prvního zákazníka a potřebujete růst rychle a agilně, neváhejte se na nás obrátit. Společně najdeme způsob, jak nápad efektivně zrealizovat.