Yieldigo

Technologie
Yieldigo je SaaS služba, která pomocí pokročilé matematiky pomáhá maloobchodním řetězcům řídit regálové ceny zboží.

Představte si, že jste maloobchodní řetězec prodávající 10 000 regálových položek ve 100 obchodech (zcela reálná situace). To je celkem 1 000 000 regálových cen, které byste měli řídit a hledat jejich optimální hodnoty tak, aby vaše podnikání bylo profitabilní a vaši zákazníci souhlasili s cenami vašich výrobků. Jak to v reálném čase udělat, když jde o 1 000 000 cen?

Nejčastěji dochází k cenovému následování konkurence nebo výpočtu ceny dle přirážky. Nabízí se zkoušet různé velikosti přirážky a sledovat, jak koncoví zákazníci zareagují. Žádná z těchto metod však nezajišťuje ani maximální profitabilitu ani spokojenost koncových zákazníků s cenami. Navíc je to velmi časově náročné (1 000 000 cenovek prostě nejde manuálně uřídit).

A teď si představte, že máte software, který rozumí vašim zákazníkům a každý týden/den/hodinu produkuje optimální ceny, se kterými jsou koncoví zákazníci spokojeni, a které současně zaručují maximální profitabilitu vašeho podnikání.

Na toto je Yieldigo expertem, díky komplexním matematickým modelům, které simulují nákupní rozhodování koncových zákazníků stojících tváří v tvář regálu ve vašem obchodě (či eshopu).

Náš tým

Nové nabídky od Yieldigo e-mailem

Novinky od Yieldigo

Kde nás můžete najít

Kozí 916/5
Praha

info@yieldigo.com