Spendee

Technologie
Spendee - #1 finanční appka pro snadný management a přehled vašich financí. Účastník Google Launchpad Accelerator 2017 (San Francisco) a WeXelerate 2017 (Vídeň).

Jsme tým mladých lidí, kteří se rozhodli dobýt svět finančních aplikací a zatím to vypadá, že jsme na dobré cestě! Máme globální ambice, vylepšujeme Spendee každý den a tím ho pomalu (vlastně rychle) posouváme mezi top světové aplikace pro monitorování financí. Už teď máme skoro 2 milióny staženíPřes 800 tisíc registrovaných uživatelů z více než 180 zemí světa, kteří s naší pomocí denně evidují své příjmy a výdaje, si Spendee zamilovalo díky jeho jednoduchosti, kráse a funkcionalitě.

Důvěru nám projevil i Google, když nás vybral do Google Launchpad Accelerator 2017 v San Franciscu jako jeden z 33 startupů z celého světa a vůbec jako první z ČR a také jsme byli pozváni mezi 50 startupy do WeXelerate 2017 ve Vídni!

Mimoto jsme vyhráli Mobile UX Awards 2017 v kategorii finančních appek, Deloitte Accelerator v Praze a měli jsme zastoupení i v národním finále Central European Startup Awards 2017. Londýnské Fintech Times nás vybrali mezi 8 fintech startupů, které změní finanční svět!

Všechna tato ocenění jsou ale jen prostředkem k získání toho nejdůležitějšího - srdcí více a více uživatelů, kteří budou Spendee pravidelně používat!

Nespokojíš se s průměrem a máš rád velké výzvy? No a kuchyňka plná jídla, ovoce, piv (samozřejmě nealko) nebo malinovky tě taky potěší? Pak jsi náš člověk! 

Náš tým

Aktuální nabídky práce

PHP Backend Developer

Spendee
Praha Full-time
Part-time

Android Developer

Spendee
Praha Full-time
Part-time

iOS Developer

Spendee
Praha Full-time
Part-time

Novinky od Spendee

Kde nás můžete najít

Náměstí I.P.Pavlova 5, Praha 2
Praha

jobs@spendee.com