Spendee

Technologie
Spendee - #1 finanční appka pro snadný management a přehled vašich financí. Účastník Google Accelerator 2017 (San Francisco) a WeXelerate 2017 (Vídeň).

Jsme tým mladých lidí, kteří se rozhodli dobýt svět finančních aplikací a zatím to vypadá, že jsme na dobré cestě! Máme globální ambice, vylepšujeme Spendee každý den a tím ho pomalu (vlastně rychle) posouváme mezi top světové aplikace pro monitorování financí. Už teď máme přes 2,5 miliónu staženíPřes 1 milión registrovaných uživatelů z více než 180 zemí světa, kteří s naší pomocí denně evidují své příjmy a výdaje, si Spendee zamilovalo díky jeho jednoduchosti, kráse a funkcionalitě.

Důvěru nám projevil i Google, když nás vybral do Google Acceleratoru 2017 v San Franciscu jako jeden z 33 startupů z celého světa a vůbec jako první z ČR a také jsme byli pozváni mezi 50 startupy do WeXelerate 2017 ve Vídni, kde nás investoři a odborníci vybrali mezi TOP 7 startupů!

Mimoto jsme vyhráli Mobile UX Awards 2017 v kategorii finančních appek, Deloitte Accelerator v Praze a měli jsme zastoupení i v národním finále Central European Startup Awards 2017. Londýnské Fintech Times nás vybrali mezi 8 fintech startupů, které změní finanční svět! V ČR jsme vyhráli Deloitte Fintech Accelerator 2017 a soutěž Startup Roku 2017.

Všechna tato ocenění jsou ale jen prostředkem k získání toho nejdůležitějšího - srdcí více a více uživatelů, kteří budou Spendee pravidelně používat!

Nespokojíš se s průměrem a máš rád velké výzvy? No a kuchyňka plná jídla, ovoce, piv (samozřejmě nealko) nebo malinovky tě taky potěší? Pak jsi náš člověk!

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Marketing Manager

Spendee
Praha Full-time

Novinky od Spendee

Kde nás můžete najít

Náměstí I.P.Pavlova 5, Praha 2
Praha

jobs@spendee.com