Šéf/ka produktového vývoje v Praze nebo Brně Aktuální

Partners ecommerce platforma.
Praha, Brno
Zaměstnanec
Full-time, Externě

Baví tě finanční produkty, od povinného ručení až po hypotéku? Jsi technický typ, který se nebojí jít na pivo s ajťákem? Stíháš pracovat na víc projektech najednou, aniž by ti praskla hlava?
Přijď k nám rozjet nový projekt a šéfovat celé produktové nabídce od výběru až po technickou implementaci do on-linu! Chceme umožnit srovnání i takových produktů, jako jsou investice nebo životní pojištění, online, jednoduše, přehledně. Hledáme supermana, tak trochu produkťáka, trochu projekťáka s citem pro IT v jednom.

Co tě čeká?

  • Zadávání produktových úprav v nabídce neživotního pojištění externí IT firmě.
  • Výběr finančních produktů do on-line srovnávače a reálná implementace na  web.
  • Produktový vývoj. Přicházení s novými nápady, protože budeš pánem celé produktové nabídky finančních produktů naší on-line platformy.
  • Sledování změn v nastavení produktů v nabídce ze strany pojišťoven a zadávání úprav programátorům.
  • Testování nových produktů a změn v on-line prostředí.

Jsi to ty?

  • Baví tě svět finančních produktů, orientuješ se výborně v nabídce a principech neživotního pojištění na českém trhu, ale tušíš i něco o hypotékách, investicích nebo stavebním spoření
  • Máš analytické a technické myšlení, nebojíš se bavit s ajťákama v externí IT firmě ani s produkťákama na straně bank a pojišťoven
  • Chceš se realizovat na novém projektu, kde můžeš hodně ovlivnit, ale také poneseš hodně odpovědnosti.
  • Nepotřebuješ žádného šéfa, protože jsi svým vlastním šéfem – co chceš udělat, to se také stane.

Zní to dobře?
To jsme rádi!

 Pošli nám svůj životopis!

Partners ecommerce platforma.

Jsme malý projekt na prahu velkých věcí. Stavíme on-line platformu, na které si z mnoha míst internetu (včetně hlavních zpravodajských portálů jako idnes.cz, aktualne.cz nebo peníze.cz) porovnáš nabídku hypoték, povinného ručení, investic a dalších finančních produktů. Přinášíme aktuální, přesné a přehledné srovnání finančních produktů na českém trhu s možností sjednání on-line, po telefonu a osobně s profíkem. Chceme být největší a nejspolehlivější srovnavač a sjednavač finančních produktů v Česku. Zatím jsme malá parta velkých nadšenců v projektu, který financuje finanční společnost Partners ve spolupráci s největším portálem o financích www.penize.cz .

Co by vás mohlo zajímat?