Jsi markeťák-analytik/čka? Pojď s námi měnit svět financí Aktuální

Chytrý Honza
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Jsme mladá firma (zatím bez vrásek), která ráda mění zaběhlé sterotypy o finančních institucích. Vyvíjíme a realizujeme inovace a nápady, které pomáhají lidem v běžném životě při řešení jejich osobních financí. Do našeho marketingového týmu právě hledáme nového parťáka, který nám pomůže lépe oslovit naše stávající i budoucí klienty.

Co budeš dělat?

  • Pracovat se stávajícím portfoliem 500 000 uživatelů (CRMko máme na míru a výhodou je, že firma co nám ho vyvíjí, sedí vedle nás. Tvým úkolem bude navrhovat funkce a snažit se ho přizpůsobit sobě na míru.)
  • Vytvářet a rozšiřovat komunitu lidí, které zajímá svět osobních financí – bude potřeba neustálá segmentace naši rozsáhlé emailové databáze zákazníků.
  • Vypilovávat logiku, jak propojit jednotlivé finanční produkty.
  • Testovat – musíš mít na vše minimálně dvě varianty, které se liší v jedné (pouze v jedné) věci a sledujte, která z nich má větší úspěch. I jednotky procent mohou v závěru udělat znatelný rozdíl.
  • Sledovat výsledky – u každé kampaně budeš sledovat a vyhodnocovat důležité metriky. Tím ovšem nemyslíme to, že se podíváte, kolik procent lidí si e-mail otevřelo. U e-mailové kampaně je toho potřeba sledovat mnohem více, ale to si řekneme už osobně.

K ruce budeš mít grafika a copywritera. Staneš se součástí šestičlenného týmu marketingu a budeš mít velký prostor pro rozvoj + skvělou šéfku.
 
Poskytneme ti profesionální a startupově laděné prostředí skupiny Rockaway, která stojí za Chytrým Honzou a za dalšími úspěšnými projekty. Můžeš sem chodit se psem i bez psa, fér odměnu pro tebe taky máme a pracovat můžeš z kanceláře i z domova.
 
Ale hlavně ti nabídneme práci na rozvíjejícím se projektu, který udělá díru do světa a ty můžeš být při tom. Žádné zbytečné formality, žádné kompromisy, jen nadšený tým lidí s ambicí uspět.

Chytrý Honza

Za poslední roky jsme hodně vyrostli, ale dobré vlastnosti startupových firem nám stále zůstávají - radost z práce, snaha být nejlepší a dále růst! Chytrý Honza představuje moderní řešení osobních financí. S Chytrým Honzou vyřešíte finance rychle, levně a především chytře. Finanční produkty si můžete přehledně srovnat v 18 kategoriích, kde 192 partnerů nabízí přes 2 000 finančních produktů. Od roku 2009 využilo služeb Chytrého Honzy více než 300 000 zákazníků.

Co by vás mohlo zajímat?