IT specialista/developer Aktuální

Lipa Learning s.r.o.
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Jste programátor/ka se zkušenostmi s herním vývojářstvím? Umíte řídit servery? Dokážete v tajných zákoutích internetu vypátrat jakoukoli informaci? Máte praxi v oblasti webdesignu a hovoříte plynně jazykem HTML? Přidejte se k našemu týmu!

Lipa Learning je předním vývojářem mobilních aplikací pro předškolní děti všude na světě. Co hra, to unikátní vývojářské řešení, které navíc přispívá ke kvalitně strávenému rodinnému času. Jsme přesvědčení, že tomuto segmentu patří budoucnost celého IT.

Zajímáte se o...(alespoň 1 či 2 z níže uvedeného)?

  • Vývoj her
  • Servery
  • Web
  • Výzkum
  • Tvorba API
  • Vývoj multiplatformních aplikací
  • Výzkum nových technologií

Máte zkušenosti s...(alespoň 1 či 2 z níže uvedeného)?

  • C++
  • Java
  • ObjectiveC
  • JavaScript
  • Python
  • SQL
  • PHP
  • Wordpress
  • HTML5
  • CSS

Nabízíme:

  • Práci v Brně (Impact Hub Brno, Cyrilská 7, 602 00 Brno - střed)
  • Práci na plný či zkrácený úvazek
  • Možnost realizace vlastních nápadů a projektů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy prostřednictvím firemního motivačního programu
  • Rozmanitou pracovní náplň

Hledáme právě vás?

Zaujala Vás naše nabídka, chcete se podílet na unikátním mezinárodním projektu a být součástí našeho týmu? Napište nám, proč by vás práce v Lipa Learning lákala a proč jste právě vy tím nejlepším kandidátem na tuto pozici. Připojte svůj životopis a vše pošlete prostřednictvím formuláře níže.

Těšíme se na vás!

KDO JSME?

Jsme tým kreativců, který se snaží propojovat svět fantazie a reality prostřednictvím nejnovějších technologií. Lipa je místem, kde se vše točí kolem dětí a jejich vzdělávání. Právě oni jsou naší každodenní a nevyčerpatelnou inspirací a pro ně tvoříme prostor, kde se budou moci zábavnou formou rozvíjet a získávat tak celoživotní lásku k učení. Rádi děláme věci profesionálně, hravě a naplno. Do svých týmů hledáme stejně naladěné jedince, kteří nám pomohou být zase o něco lepší.

„For kids. For Parents. For a Better Future.“