React Native Developer – LidskáSíla.cz Aktuální

LidskáSíla.cz
Praha
Zaměstnanec
Full-time, InternshipReact Native

Umíš s React Native nebo děláš s React a chceš si zkusit i mobilní vývoj s javascriptem? Jestli ano, je toto pozice pro tebe!

LidskáSíla.cz je zprostředkovatel na trhu služeb. Co to znamená? Soustředíme se na propojení nabídky a poptávky, podobně, jako to dělá např. Uber nebo Airbnb. V současnosti propojujeme úklidové služby.

Zákazník přijde na web, objedná si úklid, my ho propojíme s dámou na úklid a zařídíme vše okolo. Jednoduše řečeno se přes naši platformu dá zařídit úklid domácnosti během pár kliků a to vše online odkudkoliv.

Proč nám to funguje? Jako jedna z mála firem v ČR, které mají podobnou činnost, chováme úctu k dámám na úklid a snažíme se jim zajistit férové podmínky. Většina činností má systémovou podporu, čímž se dostávám k další části.

Technická část

To, co tě bude asi zajímat nejvíce, je to, co děláme, s čím pracujeme, jak pracujeme a jaký je náš dev team.

Zjednodušeně řečeno se snažíme zautomatizovat všechno, co jde. Nejedná se tedy jen o objednávkový formulář, který vidíš na https://lidskasila.cz. Na pozadí nám běží CRM systém, jsme napojení na další služby a automatické scripty. Cílíme na velké objemy zakázek a abychom to zvládli, musí většina procesů fungovat automaticky bez asistence člověka. Aktuálně na tom pracuje 6 developerů.

Máme dvě aplikace v React Native

Podílel by ses na vývoji našich aplikací. Jedna je určena pro dámy na úklid, druhá pro zákazníky.

Obě aplikace dohromady by měly v budoucnu tvořit základ celého fungování LidskáSíla.cz.

Vyvíjíme to pro Android a iOs.

Místo původního REST API je GraphQL

Pro komunikaci klientů se serverem jsme dlouho použvali REST API. Nasadili jsme ale modernější GraphQL. Je to flexibilní, rychlý a sexy. Jako GraphQL klienta používáme v aplikacích Apollo Stack.

Jest

Začináme testovat i JS. Backend je slušně otestovaný, ale javascript zatím drhne.

Ty bys testy určitě měl časem psát taky. Jestli to vnímáš pozitivně, tak super!

Plánujeme k tomu využít primárně Jest.

Kvalita kódu

ESLint, CI a Code Review

Používáme ESLint na hlídání codestyle, to vše s testy se pak kontroluje během CI, ke kterému používáme Circle CI. Kód po sobě vzájemně kontrolujeme při Code Review.

Něco je k nahlédnutí v repozitáři na Githubu: https://github.com/LidskaSila/Standards.

Pracoval bys v Karlíně, 3 minuty od metra.

Zaujalo tě to?

Máme toho fakt hodně na práci, proto potřebujeme někoho, kdo tomu dá alespoň 40h týdně. Ale klidně můžeš i víc, nic proti.

Pokud ti text výše něco říká a bavilo by tě s námi pracovat, ozvi se a rádi se s tebou potkáme.

Napiš přes StartupJobs, na simon@lidskasila.cz nebo zavolej 731 457 348.

Budu se těšit!
Šimon z LidskáSíla.cz.

LidskáSíla.cz

Milujeme uklizený domov..

Vytvořili jsme internetovou platformu pro objednávání služeb do domácností, abychom šetřili čas i starosti našim zákazníkům. Vytváříme důvěryhodné prostředí, ve kterém se nebojí nechat důležitá rozhodnutí na nás. Při poskytování služeb bereme plnou odpovědnost za jejich kvalitu na sebe. V případě, že není zákazník se službou spokojen, může se obrátit na zákaznickou podporu, která jeho problém proaktivně vyřeší. Bez zbytečnéhodohadování.

Vytváříme prostředí, ve kterém si lidé věří. Máme férový přístup k dámám na úklid, protože věříme, že budou-li spokojeny, bude i úklid odvedený tak, aby byl spokojený zákazník. Uvědomujeme si, že i u našich zákazníků musíme budovat důvěru. To oni otvírají své domovy lidem, kteří jsou pro ně v podstatě cizí. Proto neustále posilujeme tento trojúhelník důvěry tak, abychom lidem doručili nejenom poctivě odvedenou práci, ale celkově dobrý pocit z naší služby.

Co by vás mohlo zajímat?