PHP Programátor Aktuální

Casexe Ltd
Praha 2
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Internship

V pražském týmu vývojářů hledáme nové kolegy na pozici PHP programátor, kterých máme otevřeno hned několik, proto přivítáme seniorní i méně zkušené kandidáty, které bychom si „vychovali“. Naší prací je vývoj platformy pro online casina. Co si pod tím představit? 

 

 

 

Profilujeme se na celosvětovém trhu a od svého vzniku jsme ušli velký kus cesty a dostali se do povědomí v „i-gaming industry“. Za 3 roky existence máme za sebou více než 230 úspěšných projektů a spokojené provozovatele, kteří oceňují náš jedinečný design, nepřetržitou technickou podporu a profesionalitu. Považujeme se za vizionáře a do budoucna máme velké plány. Rádi přivítáme všechny, které jsme zaujali a pomohou nám přivést naše plány k životu.

 

Potřebné technické znalosti

Back-end vyvíjíme v PHP5 ale budeme rádi za znalost i jiného jazyka jako např. Java, Ruby, Python... Pracujeme ve frameworku Yii na Linuxu. Jen pro informaci, front-end kódujeme za pomoci HTML5, JS, CSS3. Používáme knihovyny (Pixi.js) a databáze (MySQL), využíváme Git/SVN. Dále budeme potřebovat znalost OOP a HTML.

Nemusíte se bát přímé komunikace s provozovateli. Přesto kromě programovacích jazyků je třeba také zvládat angličtinu na komunikativní úrovni, abyste se domluvili s některými kolegy.

Jak se u nás pracuje

Nejsme korporát. Tým nám ale trochu povyrostl, proto je třeba se začít držet určitých pravidel. Upřednostníme někoho spolehlivého, kdo bude ochotný docházet do kanceláří na Praze 2. Můžeme nabídnout přátelský tým, občasné posezení na pivku, free pizza středy, občerstvení na pracovišti a hlavně osobní přístup.

 

Casexe Ltd

Vyvíjíme onlinovou iGamingovou platformu, která díky svým funkcionalitám (integrace Bitcoinu, vlastní mng system, online konfigurátor, etc) a flexibilitě nemá na trhu obdoby. Pojďte se na jejím vývoji podílet s námi!

Podrobnější informace naleznete na casexe.com

Co by vás mohlo zajímat?