Prodejce pojištění vozidel - Porovnej24.cz Aktuální

Financial Solutions and Services , s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time, Part-time

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet.  Prostřednictvím našeho portálu máte možnost porovnat si produkty pojišťoven, dodavatelů energií a vybrat si pro Vás ten nejvýhodnější.

Naši klienti si spočítají pojištění na našich webových stránkách a my jim následně poradíme, kterou z nabídek využít a jak ušetřit. Naši prodejci nevolají na studené kontakty. Klienty kontaktují pouze na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt.

Náplň práce:

  • telefonická a emailová komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
  • analýza potřeb zákazníka
  • prezentace a doporučení vhodného produktu,cenová kalkulace, sjednání pojistných smluv

Požadujeme:

  • praxi s telefonickým prodejem
  • samostatnost, ochotu se vzdělávat, cílevědomost
  • výborné komunikační dovednosti, vysokou úroveň vystupování
  • perfektní znalost ČJ

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr a na IČO.
  • výdělek 23 000,- Kč - 45 000,- Kč
  • příjemné a velmi přátelské pracovní prostředí
  • důkladné zaškolení v produktu, vzdělání v oblasti pojišťovnictví
  • vlastní pracovní místo a samostatnou práci

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet.

Prostřednictvím našeho portálu máte nejen možnost porovnat si produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější, ale i uzavřít si pojištění nebo koupit energie on-line. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenu na trhu s množstvím slev.