Konzultant informačního systému Helios Orange Aktuální

Saperta s.r.o.
Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Svitavy, Chrudim, Čáslav, Litomyšl
Zaměstnanec
Full-time, Part-time, Externě

Hledáme kolegu/kolegyni - konzultanta informačních systémů.

Výhodou, pokud jsi hotový konzultant. Pokud nejsi tak je pro nás důležité, abys měl znalosti a dovednosti z ekonomiky - na Helios tě pak zaučíme.

NÁPLŇ PRÁCE

  • výjezdy za zákazníky
  • analýza podnikových procesů
  • vlastní návrh řešení ERP
  • následná implementace a testování systému (instalace, parametrizace, migrace dat atd.)
  • spolupráce s týmem programátorů a analytiků
  • školení uživatelů systému

POŽADUJEME

  • Výborná znalost podnikových procesů – zejména v oblastech ekonomiky, mezd, nebo oběhu zboží
  • SŠ/VŠ v ekonomických popřípadě informatických oborech - znalost ekonomických pojmů a orientace v oboru podmínkou!
  • časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti, ochota cestovat
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

NABÍZÍME

  • Práce ve firmě, která nabízí něco, co konkurence nemá..
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • možnost profesního růstu, zajištění dalšího vzdělávání

Helios Partner - implementační a vývojářská firma - pro ERP Helios Orange. Řešíme ERP, E-commerce, Business Intelligence, automatizaci.

Helios Partner - implementační a vývojářská firma - pro ERP Helios Orange.

Řešíme ERP Helios Orange - máme vlastní moduly a řešení - např. Reporting, propojení na dopravce, nástroje pro automatizaci, propojení e-shopů, marketingové nástroje a mnoho dalších.