Tester webů a aplikací Aktuální

Appio
Praha
Zaměstnanec
Externě, Full-time, Internship, Part-time

Do týmu hledáme testera / testerku webů a webových aplikací.

Někoho, kdo dokáže chápat definované business procesy a hlídat jejich správný průběh v rámci vyvíjeného řešení pro klienta.

Projekty jsou různorodé a svým rozsahem se liší - od jednostránkových webů, po rozsáhlejší portály, eshopy a implementace B2B systémů, až po webové hry a administrace mobilních aplikací.

Nabízíme part-time job, nicméně jsme flexibilní a finální forma spolupráce záleží vždy na vzájemné domluvě tak, aby to vyhovovalo oběma stranám (možno i částečně externě). Kanceláře máme v Praze – Holešovicích v komplexu Classic 7.

Požadujeme spolehlivost, samostatnost a schopnost komunikace s vývojáři. Je nezbytné mít alespoň základní povědomí o průběhu vývoje webů a aplikací.

Požadavky:

  • zkušenost s procesem vývoje webů a aplikací
  • orientace ve webových technologiích a pojmech
  • předchozí zkušenost s testováním výhodou
  • precizní přístup, cit pro detail a odpovědnost za své výstupy

Náplň práce:

  • příprava testovacích scénářů
  • testování uživatelského rozhraní a implementovaných funkcí v interních systémech a webových administracích
  • kontrola frontendu (testování chování v různých prohlížečích, rozlišeních a zařízeních, kontrola dodržení grafiky dle graf. návrhů)
  • zadávání požadavků k opravám jednotlivým členům vývojového týmu
  • hlídání plnění oprav dle priorit a jejich následná kontrola

Na oplátku nabízíme:

  • přímý, osobní přístup
  • přátelský mladý kolektiv a mimopracovní aktivity
  • studnici zkušeností
  • práci na zajímavých projektech
  • pracovní dobu dle domluvy (vhodné pro studenty)
  • odpovídající platové ohodnocení

CV vidět nepotřebujeme, ale oceníme jakoukoliv předchozí zkušenost z oblasti webového vývoje.

Máte-li k nabízené pozici dotazy, neváhejte se ozvat, rádi vše zodpovíme.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

S pozdravem,
​Tým Appio

Appio

Stavíme na spolehlivých lidech a osvědčených technologiích.

To, co dělá firmy a projekty úspěšnými, jsou lidé, kteří za nimi stojí. Ani logo, ani slogan není naší tváří, ale je to sehraný tým a skvělá práce, kterou odvádí.

Přidej se k nám do týmu a pracuj s námi na interních projektech nebo zakázkách pro významné klienty.