Sales Assistant Aktuální

AppToCloud.com
Praha 8
Zaměstnanec
Part-time

Jste osoba spolehlivá, které na stole všechno lícuje?

Baví Vás administrativa a vytváření pořádku v chaosu?

A co práce v týmu, která obnáší mnoho komunikace a sehrané noty?

A co říkáte na příjemnou práci na částečný úvazek, kde můžete nasbírat mnoho zkušeností?

Říkáte „ano“?

My říkáme také „ano” pokud:

  • máte dobré komunikační schopnosti, jste zdravě asertivní a ráda pracujete v týmu
  • jste samostatná, pečlivá a cílevědomá

Vás baví (náplň práce)

  • administrativní podpora
  • telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky
  • úprava dokumentů a správa faktur

Nabízíme Vám:

  • pracovní úvazek 20hod./týden, resp 4hod/den
  • základní mzda 120 Kč/hod. + bonusy
  • pracoviště u metra B – Křižíkova
  • zázemí zavedené IT společnosti
  • mladý a prima kolektiv

A kdo jsme?

Jsme Apptocloud, výhradní distributor softwarových a cloudových řešení v ČR a na Slovensku.

Zákazníky máme ve více než 20 zemích světa – a naše obchodní oddělení stále roste.

PS: Máme rádi když jsou u nás kolegové jako v bavlnce, proto je nedusíme striktním dresscodem, prostředí je přátelské a všichni si tykáme. Lednice je u nás nabitá perlivými nápoji, energeťáky, džusy i nealko pivko, máme výbornou kávu pro všechny z holešovické pražírny, chlazenou vodu a ten nejrozmanitější výběr skvělých čajů. Naše kancelář je pet-friendly, s počítačem se můžete uvelebit v  barevných fat-boyích a nebo se odreagovat u Xboxu či dát si zápas v air-hockey. Nabízíme i flexibilní pracovní dobu a občasný home office. Nemluvě o našich oslavách v kuchyňce a legendárních team-buildings! To jen tak na okraj ;-). Napiš nám, proč by jsi pro nás chtěl/a pracovat a my se s tebou milerádi setkáme.

Specializujeme se na prodej softwarových řešení, implementace, cloudových technologií pro internetové poskytovatele a poskytování cloudových služeb na vlastních clusterech umístěných v ČR a USA.

AppToCloud.com je tým mladých, schopných a kreativních lidí, působící v ČR i na zahraničních trzích. Umíme napsat software, který prorazí ve světě i distribuovat světová řešení u nás. Naším cílem je uvolnit našim klientům ruce od udržování IT infrastruktury v chodu a umožnit jim soustředit se na to, co umí nejlépe - na vlastní byznys. Nejsme žádní kravaťáci, ale máme tah na branku a baví nás, co děláme.

Adam Paclt, CEO