Tester Aktuální

Qest
Praha
Zaměstnanec
Externě, Full-time, Internship, Part-time

Hledáme ostražitého strážce našich aplikací, kterému neunikne ani jeden bug. Chceš nám pomoct držet hlídku nad našimi mobilními a webovými aplikacemi?

Chceš se spojit s rychle se rozvíjející firmou a využívat moderní technologické přístupy? Bavilo by tě pracovat pro top startupy? Jsme součástí skupiny UP21, která podporuje české a zahraniční startupy a organizuje startupové eventy jako Startup World Cup & Summit. Buď u toho! Pošli nám CV a klidně připoj i ukázku své práce. Místo motivačních řečí nám raději napiš, jaké projekty by tě bavily a kam směřuješ.

 

Na čem makáme my?

ShipVioPrezident21BeeHousingHaidyEIM SubregulaceRunCzech a další startupové projekty i zavedené značky, od mobilních aplikací po systémy řízení domů a budov, IoT.

 

Měl bys splňovat:

  • Zodpovědnost, ochota se učit, analytické schopnosti
  • Rozhled v oblasti UX, webových a mobilních aplikací
  • Základní znalosti nějakého programovacího jazyka
  • Základní znalosti HTML, CSS

 

Co nabízíme

Staneš se součástí skvělého kolektivu nadšenců a profíků. Je nás už 25 a stále se rozrůstáme. Své znalosti a dovednosti budeš používat v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín s nadstandardním zázemím (terasa s relax zónou, grillem, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení 24/7). S námi porosteš, zdokonalíš se a budeme ti krýt záda. Pravidelně se budeš účastnit firemních snídaní a večeří, teambuildingů, hackathonů, přednášek a diskuzí. Co neumíš, to tě naučíme. Pracovat můžeš nejen na HPP, ale také IČO, nebo částečný úvazek při studiu. Zapojíš se do unikátních startupových projektů, které budou měnit budoucnost a my tě za to dobře ohodnotíme a nabídneme ti i mnohé výhody.

 

O nás

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice.

Jsme QEST!

V Qestu chceme zaměstnávat lidi, ne pracovní pozice. Máš pocit, že se tvé znalosti a zkušenosti s našimi požadavky zcela neshodují? Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.

Qest

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Jsme QEST!

#JsmeQest

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás 25 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi kolegy, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

Pokud chceš vidět jak to u nás chodí, omrkni naše sociální sítě nebo se přijď podívat na jednu z našich veřejných akcí jako Qeetup či Q-TON.

 

Naše projekty

Prezident 21

Internetová hra, která v reálném čase ukazuje, jak by přímá prezidentská volba v roce 2018 dopadla, kdyby občané získali možnost snadno navrhovat kandidáty a měli k dispozici 3 kladné a 1 záporný hlas.

 

ShipVio

Qest pomohl startupu ShipVio vybudovat systém, který umožňuje uživatelům výběr přepravce svých zásilek dle konkrétních požadavkůa propojuje uživatele poptávající dopravu přímo s dopravci.

 

Haidy

Neexistují žádné chytré domy, jen chytří lidé. My však jeden chytrý systém vytvořili a nyní tvoříme nový ve znamení komfortu, bezpečí a úspor energie.

 

Hunter Games

Hunter Games jsou interaktivní, geolokační, zážitkové hry s dějem, při kterých hráči řeší sérii úkolů a luští šifry. Digitální prostředí se zde propojuje s reálným a hraní populárních her v terénu dostává nový rozměr. Cílem každé hry je splnit určitý počet úkolů, které mohou, ale i nemusí být vázané na danou lokalitu, v co nejkratším čase.

 

RunCzech

RunCzech App, kterou za 1 týden stáhlo přes 13000 uživatelů. Aplikace uživatele provede závodem a zároveň umožní živě sledovat ostatní běžce.

 

BeeHousing

Stěžejní myšlenkou projektu BeeHousing je podpora včely medonosné, zpřístupnění vlastnictví včelstev jednotlivcům a skupinám a v neposlední řadě realizace nevšední volnočasové a edukativní aktivity pro skupiny, např. rodiny s dětmi.

 

EIM

Softwarový systém EIM řídí a optimalizuje dodávku tepla pro bytové domy a tím šetří až 30 % ročních nákladů na vytápění velkých obytných domů. Za 3 roky provozu systému na 20 bytových domech se snížily emise CO2 o 700 tun, což je více než vyprodukuje auto za 4 miliony km jízdy.

 

AmazingPlaces

Qest vytvořil pro český projekt AmazingPlaces kompletní webový systém, který nabízí řadu funkcionalit. Hlavním požadavkem zakladatele nevšedního a úspěšného počinu odkrývající neobvyklá, malebná zákoutí v České republice je originalita a integrita projektu. S AmazingPlaces spolupracuje Qest již více než dva roky.

 

Co by vás mohlo zajímat?