PHP developer Aktuální

Cognito.cz
Brno
Zaměstnanec
Full-time

Do přední české digitální agentury Cognito.cz, ve které se rodí webové aplikace, e-shopy, informační systémy, ale také komunikační strategie a špičkový grafický design pro klienty z celé Evropy hledáme nové kolegy na pozici PHP developer. Náplní vaší práce bude především vývoj webových aplikací pro klienty jako T-Mobile, Home Credit nebo ČSOB a klienty skandinávské pobočky www.cognitoworks.no.

Pracovní náplň:

Budete tvořit webové aplikace v PHP. Zapojíte se už na začátku projektů při přípravě analýz a návrhů řešení. Jsme středně velký tým, tak v případě potřeby vše můžete rychle probrat s ostatními vývojáři a projektovými managery.

Nabízíme:

V Cognito.cz nejsou jen PHP programátoři, ale děláme také v node.js, Python, Symphony a front-end v React/Angular. Když budete mít zájem, můžete se u nás naučit další programovací jazyky.

Používáme GitLab, automatický deployment a Docker. Prakticky si vyzkoušíte řešit problémy např. při deploymentu aplikací pomocí Dockeru, nebo při přechodu na PHP 7.1.

Vedle profesně zajímavé práce nabízíme pět týdnů dovolené a sick days. V případě potřeby není problém se domluvit na home office, ale víme, že v u nás v kancelářích je to větší zábava než doma. Pracovní doba je volná, chápeme, že někdo je ranní ptáče, někdo zas pracuje do večera.

Je nás okolo třiceti a vedle vývojářů se tu potkáte s grafiky, markeťáky, datovými vědci, projektovými managery, obchodníky a občas i s labradorem. Sedíme v příjemných kancelářích v centru Brna na Slovákově. Studené a skleněné open office nečekejte.

Podporujeme účast na školeních, konferencích a učení se od zkušenějších kolegů s dlouhodobou prací v oboru.

Očekáváme:

Důležité je, aby jste měli výbornou znalost programovacího jazyka PHP, případně Python a databáze MySQL (MariaDB), zkušenosti s OOP, dobrou znalost práce s verzovacím systémem Git. Přidejte k tomu ještě orientaci v linuxovém prostředí, práce v bash. Zkušenosti se Symfony a Node.js jsou výhodou.

Cognito.cz

Digitální agentura s vášní i rozumem. Člen skupiny MindForge

Záleží nám na výsledcích a úspěchu našich klientů. Nespoléháme na náhodu, plánujeme a vyhodnocujeme. Do projektů dáváme celé své srdce a schopnosti. Chceme být nejlepší digitální agenturou v České republice.

Čím se můžeme pochlubit

  • Navrhli jsme a vyvinuli web pro Městské divadlo Brno.
  • Sepsali jsme texty pro nový web T-Mobile.
  • Vytvořili jsme nový web pro rádio Evropa 2.
  • Navrhli jsme a realizovali digitální komunikační strategii pro poskytovalete domén a webhostingu Active24.

Jaké služby klientům nabízíme

  • Vývoj webových stránek a aplikací, internetových obchodů, mobilních aplikací, intranetů a extranetů
  • Návrh komunikačních strategií, reklamní kampaně, správa PPC reklam
  • Webová analytika
  • Správa sociální sítí, návrhy strategií, tvorba obsahu na míru, management komunity

Více možností ve skupině MindForge

Jsme součástí MindForge, největšího brněnského technologického a inovačního hubu v Brně. Spolupracujeme s českou jedničkou v oblasti analýzy a zpracování velkých dat, společností Gauss Algorithmic a systémem pro behaviorální cílení reklamy Colpirio.