JavaScript Developer Aktuální

CleverAnalytics
Brno
Zaměstnanec s možností získání podílu
Full-time

Jsme tým dvaceti lidí a tvoříme revoluční cloudovou platformu pro Location Intelligence. Pracujeme s polohovou informací dat a díky ní dovedeme data kombinovat a analyzovat nad mapou. Přinášíme tak úplně nový pohled na podnikání našich zákazníků. Náš produkt slouží zákazníkům od energetiky až po food delivery, ale možnosti využití jsou prakticky neomezené. Spousta práce už je za námi, ale ještě více před námi a potřebujeme tvoji pomoc.

Co u nás budeš dělat?

  • vyvíjet cloudovou platformu pro analýzu dat nad mapou

  • vytvářet interaktivní komponenty pro snadnou interpretaci velkého množství dat (grafy, filtry, mapové vizualizace apod. - formuláře se u nás moc nenosí)

Bez čeho se u nás neobejdeš?

  • znalosti moderních JavaScript frameworků a knihoven (AngularJS, React, Redux)

  • povědomí co je to Leaflet, d3 a BrowserStack

  • HTML5 a LESS/SASS, Material Design

Čekat u nás můžeš týmový agilní vývoj (scrum, code reviews), silnou mezitýmovou spolupráci (jsme součástí CleverFamily), interní hackathony (příští bude mapování pro Lékaře bez hranic), a 10 % času můžeš věnovat vlastním OpenSource projektům.

A co za to dostaneš?
Potkejme se osobně a pobavme se o tom! Každý z nás má vlastní balíček benefitů, tak pojďme zjistit, jaké budou ty tvoje :)

 

 

CleverAnalytics

CleverAnalytics is cloud-based software for location intelligence, competitor analysis & customer loyalty tracking.

We are a successful company formed by a team of passionate experts who love to create unique mapping solutions that bring our customers happiness from decision-making.

 

CleverAnalytics answers comprehensive, location-related, business questions with the ease of reading a map. It is the only cloud-based business mapping platform that translates your business intelligence data into real meaning by visualizing it in an intuitive context-first map. It combines location-based data to provide customer intelligence and insights for geo mapping, geomarketing, location planning, network optimization, competitor analysis, and customer loyalty tracking.

 

CleverAnalytics monetizes its customers data by revealing new business opportunities and increasing the effectiveness of operations and campaigns. It also democratizes data without bringing the enterprise anarchy.

Co by vás mohlo zajímat?