React developer pro globální startup Aktuální

Smartsupp
Brno
Zaměstnanec s možností získání podílu
Full-time

O nás

Pokud nechceš být pouze špendlík v kupce sena, tak jsi na správném místě. Jsme tým nadšenců a makáme na globálním SaaS (software as a service) v Brně. Smartsupp je chat, který používá každý měsíc přes 300 milionů návštěvníků. Jsme too malé chatovací okénko, co vidíš často na webech a eshopech. Navenek může působit jednoduše, ale skrývá se za ním rozsáhlý produkt, na kterém jsme strávili již 5 let vývoje a tvrdé práce. Mezi naše zákazníky patří e-shopy, startupy i velké firmy, jako jsou Česká Pojišťovna, Seznam.cz nebo Slevoking.cz. Zákazníky máme od Kolumbie přes Německo po Taiwan. V Česku jsme jednička na trhu. Nakopli jsme ovšem i globální expanzi a vyšvihli se na pozici třetího nejpoužívanějšího chat řešení v Evropě.

Na čem u nás budeš pracovat?

Budeš vyvíjet revoluční chat bot rozhraní a posouvat vpřed celé odvětví zákaznické péče. Smartsupp zákazníci každý měsíc uskuteční milion konverzací s jejich návštěvníky. Chat bot bude zákazníkům odpovídat na základní dotazy, což odlehčí práci živým pracovníkům zákaznické podpory. Můžeš tak jasně vidět výsledky tvojí práce a jak pomáhá desítkám tisíc firem po celé Evropě, které nyní používají Smartsupp chat.

Používáme moderní technologie, které prošly zkouškou ohně. Většina stacku je Javascript. Frontend webové aplikace kódujeme v Reactu. Backend je postavený Node.js, MongoDB a Ansible. Servery běží na AWS (Amazon Web Services). Na pár místech na backendu používáme PHP/Nette (vždy se najde nějaký legacy code :) CDN jsme svěřili CDN77, monitoring řešíme přes Datadog.

Jsme menší a flexibilní tým, proto u nás nehledej žádné složité procesy ani korporátní buzzwordy. Pro task management používáme Trello a pro komunikaci v teamu Slack.

Co bys měl umět?

 • Máš zkušenosti s React JS
 • Výhodou je znalost standardu ES6 a TypeScriptu

Proč se ti u nás bude líbit?

 • Získáš zkušenosti z první ruky jak to funguje v rychle rostoucím globálním tech startupu.
 • Místo v mladém, mezinárodním týmu (nejmladšímu členovi je 22 a nejstaršímu 37 let)
 • příjemná atmosféra, žádná byrokracie, ani korporátní bullshit a k tomu spousta příležitostí
 • Neomezený přísun domácí Smartsupp slivovice a dobrého rumu, kterými zapíjíme každou novou pětistovku paid users.
 • spousta benefitů, budget pro sebevzdělávání, lekce angličtiny, pravidelné týmové párty, MultiSport karta a různé sportovní akce (squash, fotbal, paintball, wakeboarding, lyže)
 • Kanceláře v centru Brna se spoustou dobrých restaurací v okolí

Smartsupp v číslech

 • 5 let od spuštění
 • 14 členů týmu
 • Smartsupp chat vidí na webu každý měsíc 300 milionů návštěvníků
 • V 90 zemích světa používá Smartsupp celkem 58 000 webů
 • Mrkni na náš web pro více informací (založení účtu je zdarma)

Máš zájem makat pro Smartsupp?

Rádi ti osobně představíme Smartsupp a technologie, které používáme. Napiš proč u nás chceš makat, pošli tvoje portfolio, LinkedIn nebo životopis.
 

Smartsupp

Jsme tým nadšenců a makáme na globálním SaaS startupu v Brně. Smartsupp je jedno z nejpoužívanějších chat řešení v Evropě, kde nás aktivně používá 54 000 webů a e-shopů. Pojď s námi měnit svět online komunikace.

Pokud nechceš být pouze špendlík v kupce sena, tak jsi na správném místě. Jsme tým technologických nadšenců a makáme na globálním SaaS startupu v Brně.

Smartsupp umožňuje firmám navázat osobní konverzaci s jejich zákazníky. Jsme nejoblíbenější chat českých, polských i maďarských e-shopů a třetí největší v Evropě.  Smartsupp chat každý měsíc vidí 300 milionů návštěvníků napříč internetem. Mrkni se na nejnovější studii trhu od Reshoper:

https://www.reshoper.cz/…ych-e-shopu/

Letos makáme na integraci s Facebook Messengerem a připravujeme spuštění chat bota. Přidej se do našeho teamu a buď u toho!

Co by vás mohlo zajímat?