Qest

Technologie
Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Jsme QEST!

#JsmeQest

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás 25 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi kolegy, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

Pokud chceš vidět jak to u nás chodí, omrkni naše sociální sítě nebo se přijď podívat na jednu z našich veřejných akcí jako Qeetup či Q-TON.

 

Naše projekty

Prezident 21

Internetová hra, která v reálném čase ukazuje, jak by přímá prezidentská volba v roce 2018 dopadla, kdyby občané získali možnost snadno navrhovat kandidáty a měli k dispozici 3 kladné a 1 záporný hlas.

 

ShipVio

Qest pomohl startupu ShipVio vybudovat systém, který umožňuje uživatelům výběr přepravce svých zásilek dle konkrétních požadavkůa propojuje uživatele poptávající dopravu přímo s dopravci.

 

Haidy

Neexistují žádné chytré domy, jen chytří lidé. My však jeden chytrý systém vytvořili a nyní tvoříme nový ve znamení komfortu, bezpečí a úspor energie.

 

Hunter Games

Hunter Games jsou interaktivní, geolokační, zážitkové hry s dějem, při kterých hráči řeší sérii úkolů a luští šifry. Digitální prostředí se zde propojuje s reálným a hraní populárních her v terénu dostává nový rozměr. Cílem každé hry je splnit určitý počet úkolů, které mohou, ale i nemusí být vázané na danou lokalitu, v co nejkratším čase.

 

RunCzech

RunCzech App, kterou za 1 týden stáhlo přes 13000 uživatelů. Aplikace uživatele provede závodem a zároveň umožní živě sledovat ostatní běžce.

 

BeeHousing

Stěžejní myšlenkou projektu BeeHousing je podpora včely medonosné, zpřístupnění vlastnictví včelstev jednotlivcům a skupinám a v neposlední řadě realizace nevšední volnočasové a edukativní aktivity pro skupiny, např. rodiny s dětmi.

 

EIM

Softwarový systém EIM řídí a optimalizuje dodávku tepla pro bytové domy a tím šetří až 30 % ročních nákladů na vytápění velkých obytných domů. Za 3 roky provozu systému na 20 bytových domech se snížily emise CO2 o 700 tun, což je více než vyprodukuje auto za 4 miliony km jízdy.

 

AmazingPlaces

Qest vytvořil pro český projekt AmazingPlaces kompletní webový systém, který nabízí řadu funkcionalit. Hlavním požadavkem zakladatele nevšedního a úspěšného počinu odkrývající neobvyklá, malebná zákoutí v České republice je originalita a integrita projektu. S AmazingPlaces spolupracuje Qest již více než dva roky.

 

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Android Developer

Qest
Praha Full-time

React Developer

Qest
Praha Full-time
Part-time

Node.js Developer

Qest
Praha Full-time

Tester

Qest
Praha Full-time
Part-time
Internship

C# Developer

Qest
Praha Full-time
Part-time

Novinky od Qest

Kde nás můžete najít

Pernerova 676/51
Praha

info@qest.cz