PragueBest

E-commerce
V PragueBestu vyvíjíme hlavně velké e-shopy na míru. Obracejí se na nás klienti, kterým nestačí krabicové řešení a chtějí se odlišit od konkurence jak po technické tak vizuální stránce.

 

Jak to u nás chodí

Máme ve firmě volnější atmosféru, takže dress code, složitou hierarchii, nástup v 8:00 a vymezené polední pauzy u nás nečekej.

Je nás 35 a sedíme v Praze v Karlíně. Výhodou tohoto umístění je metro Florenc v docházkové vzdálenosti a desítky restaurací, kam je možné přes den zajít na oběd nebo po práci na pivko.

 

Bude se ti u nás líbit?

Dobrý tým je základ. Proto hledáme někoho, kdo k nám zapadne. Nekoukáme ani tak na to, jestli už máš natrénováno, nebo teprve začínáš. Zajímá nás spíš, jestli máš chuť na sobě makat a posouvat se dál.

 

Na co se můžeš těšit

Máme pružnou pracovní dobu, pravidelný přísun ovoce a neomezené množství kvalitní kávy z našeho kávovaru.

Snažíme se držet krok s novými technologiemi, takže chodíme na školení dle vlastního výběru. Pro sportovce je k dispozici kartička Multisport, parkování pro kolo a taky sprcha.

 

Tvoje práce bude vidět

Na práci si dáváme záležet. A asi to neděláme úplně špatně, takže se naše weby pravidelně umísťují na předních příčkách soutěže WebTop100. V roce 2017 jsme získali také absolutní vítězství v kategorii firemní web roku.

V příštím ročníku už klidně může být web, na kterém jsi dělal/a i ty!

 

Myslíš, že si budeme rozumět? Ozvi se nám a probereme to!

Nové nabídky od PragueBest e-mailem

Novinky od PragueBest

Kde nás můžete najít

Vítkova 32
Praha

info@praguebest.cz