Martinus.cz

E-commerce
Martinus.cz je české internetové knihkupectví. Naše vize je budovat v ČR knižní lovebrand :-) Je to běh na dlouhou trať, pokud se nebojíš naskočit do rozběhnutého vlaku, čti dál!

Martinus.cz je knihkupectví plné knihomolů a knihomolek, kteří všemi silami šíří myšlenku, že knihy jsou prostě bezva. Jsme mladší sourozenec největšího internetového obchodu a druhého největšího knihkupectví na Slovensku Martinus. V České republice fungujeme sedmým rokem a patříme mezi TOP5 internetových knihkupectví. Těšíme se z přízně statisíců zákazníků a zákaznic, nabízíme více než 150 000 titulů a 97 lidí ze 100 by nás poté, co si u nás vyberou něco ke čtení, dále doporučilo svým blízkým.

Velikost ale nikdy nebyla naším hlavním cílem, od začátku chceme být nejlepší, ať už pro naše zákazníky a zákaznice, naše okolí nebo pro lidi, kteří s námi pracují. Chceme přinášet tisíce malých i velkých příběhů, které dělají dny hezčí. Proto taky například pořdáme Knižní šifru a další knihomolské projekty :-) A proto neustále hledáme další skvělé lidi, kteří by se k nám přidali a pomohli nám být ještě lepší. Níže najdeš seznam pozic, na které aktuálně hledáme nové parťáky :-)

Od léta sedíme v super nových prostorech v centru Prahy, jak to u nás vypadá si můžeš přečíst zde.

Nové nabídky od Martinus.cz e-mailem

Novinky od Martinus.cz

Kde nás můžete najít

Panská 2
Praha

naslovicko@martinus.cz