Existuje jen pár českých produktů s globálním dosahem a Livesport, který sportovní fanoušci z celého světa znají především jako Flashscore, je jedním z nich. Od roku 2006 se nám podařilo ujít dlouhou cestu – z nuly na stovku milionů uživatelů, z jednoho webu na čtyřicet plně lokalizovaných projektů na pěti různých platformách. Už dávno neřešíme jen rychlé a spolehlivé výsledky – nově chystáme i vlastní multimediální obsah.

Sport a technologie

Sport a technologie? Livesport!

Nemusíš být profesionální sportovec, ale fair play a týmový duch by ti neměly být cizí, patří totiž mezi naše hlavní hodnoty. Máme tah na branku a nebojíme se posouvat ani ty nejvyšší laťky. Hrajeme ve špičce a na každého tak čeká spousta náročných momentů. Tvoje práce ale bude vidět, odměna bude stát za to a tým? Ten tě nikdy nenechá ve štychu!

Posouvejte s námi laťku

Posouvejte s námi laťku

Rosteme jako společnost, věnujeme se neustálým vylepšením a klademe velký důraz na optimalizaci i rychlost. Když nám nestačí dostupná technologická řešení, nebojíme se připravit vlastní. Proto jsme si například v roce 2019 vyvinuli vlastní CDNku. Odbavit ve špičce 2 miliony požadavků a 80 Gbit/s, to je totiž opravdu Liga mistrů. I když máme celosvětové ambice, všechno, co se na našich platformách objeví, vznikne v České republice. Odsud hlídáme (a vždy hlídat budeme), aby se naše aplikace načítala stejně rychle v Kardašově Řečici, v Kyótu nebo v Sao Paulu.

Přidej se k nám

Přidej se k nám a budeme fandit i tobě

Hned při příchodu na tebe bude čekat vybavení dle tvého výběru. A v kancelářích se rozhodně nudit nebudeš. Potřebuješ si vyčistit hlavu? Stačí jen pár kroků a můžeš zvednout kilo na bench nebo se na chvíli posadit na kvetoucí terase. Nemůžeš se dohodnout s kolegou? Zkuste to vyřešit turnajem v šipkách. Hlad je tvůj největší nepřítel? Jídlo a pití v restauraci přímo v budově ti platíme my. U nás máš jednoduše ty nejlepší podmínky pro skvělý pracovní výkon.

Přidej se k nám

Rozvíjej sebe a buď součástí komunity

Pohodlné pracoviště ve vlastní energeticky úsporné budově ale není to jediné, co ti Livesport nabídne. Víme, že všichni máme stále co zlepšovat, a proto dostaneš prostor pro vzdělávání. Pokud se chceš zúčastnit konference, naučit se nový jazyk, mít svého mentora... s tím vším ti rádi pomůžeme. Pomáháme i řadě organizací, které podle nás dělají opravdu dobrou práci – podporujeme Česko.Digital a obecně informační společnost, Let’s Encrypt, PHP Foundation, EDUin a mnoho dalších.