KINDRED.

Media
Jsme Kindred, agentura která pokrývá celé spektrum spolupráce s klienty od práce s daty, marketingové strategie a kreativy po mediální plánování, sociální sítě nebo vývoj. Pod značkou Kindred fungují od roku 2018 společně agentury Nydrle, Inspiro a Nurun.

Jsme smečka digitálních nadšenců | Strategie&Kreativa + Community&Content + UX&Design + Data&Analytics | Marketing Transformation | DigitalInnovation&Development | Kindred Office&Digital ❤

Naše kreativní řešení stavíme na datech. Věříme, že pouze spojení užitečných dat se skvělou kreativou, technologiemi může přinést reálné výsledky v digitalu, marketingu a celém businessu. Nejsme ani strozí dataři, ani kreativci s hlavou v oblacích. Propojujeme svět cool nápadů a business řešení, tak, abychom naše klienty pokaždé posunuli o krok dál.

Hledáš svoje nové hřiště? Místo, kde se budeš moct učit a posouvat v tom, co dělaš? My zase hledáme lidi, co chtějí objevovat, zkoušet a měnit. Nabízíme sebe, celý tým Kindred, office, klienty, pověst i knowhow a zkušenosti. Prostě všechno, co budeš chtít. #kindredspirit

*  *  *

V Kindred potkáš přes 50 talentovaných lidí, kteří spolupracují v Kindred Office v tiskárnách v Drtinově ulici. Mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky, pro které děláme věci, které nás baví a které nám dávají smysl - ať už to jsou kampaně, dlouhodobé strategie nebo třeba nové produkty. 

Nově jsme se stali součástí skupiny Publicis One, se kterou se těšíme na nové obzory v práci na mezinárodnich kampaních, studiích a technologických možnostech!

 

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Back-end developer / Ninja !! (.NET/C≠)

KINDRED.
Prague 5 Full-time
Externě

Front-end developer

KINDRED.
Prague 5 Full-time
Externě

Data Driven Scientist / Detective

KINDRED.
Prague 5 Full-time
Externě

Kindred Office Angel ♡ / Part-time brigáda

KINDRED.
Prague 5 Part-time

Novinky od KINDRED.

Kde nás můžete najít

Drtinova 557/8
Praha

jobs@kindredgroup.cz