JchSoft s.r.o.

Technologie
We enjoy backend and frontend web applications development in Ruby and Ruby On Rails. :)

Jsme malá firma z Pardubic, která těží z rozsáhlých zkušeností, vstřícného a poctivého přístupu k zákazníkům. Naší snahou je zrealizovat představy obchodních partnerů, i když při tom musíme překonávat technické obtíže. Na to jsme zvyklí, to prostě umíme. Naším cílem je oboustranná spokojenost!

Můžeme vyjít vstříc i v homeworkingu. Proto nám je jedno odkud kdo je. Máme mezi sebou přátelskou atmosféru založenou na osobní spolehlivosti.

Tvoříme v Ruby a Ruby on Rails. Je to totiž moderní webový framework reagující na aktuální trendy ve vývoji webových aplikací. 

 

Pro online komunikaci používáme Webex Teams. Pro offline komunikaci email. Pro plánování projektu vlastní webovou aplikaci projektoid.cz. Pro správu zdrojového kódu GitHub.

Dodržujeme víkendy. O víkendu / dovolené prostě práce není a je to náš soukromý čas. To platí i pro neodbytné zákazníky. Ve všední den reagujeme na emaily či zprávy nebo telefon pouze v pracovní době firmy tj od 9 hodin do 18 hodin. Rovněž i vzájemně respektujeme pravidlo pracovní doby.

 

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Ruby on Rails Developer Pardubice!

JchSoft s.r.o.
Pardubice Full-time
Part-time

Novinky od JchSoft s.r.o.

Kde nás můžete najít

Pernerova 168
Pardubice, 530 02

info@jchsoft.cz