Footshop

Móda
Footshop je 100% koncentrát lásky k sneakers. I proto se nám povedlo prorazit na českém a slovenském trhu a postupně rozšiřovat do celé Evropy. To, co začalo v roce 2012 jako pokus postavit si vlastní eshop, přerostlo původní myšlenku a nyní se Footshop řadí mezi silné hráče na poli lifestyle sneakers a street fashion.

Footshop je unikátní svým vnímáním světa sneakers a celé filozofie kolem tenisek. V teniskách vidíme umění, příběhy vázající se na konkrétní události a osobnosti, pozorujeme, jakou cestu urazily ve vývoji z pohledu designu i technologií. Chceme být tím pravým průvodcem ve světě tenisek a každý nákup proměnit v zážitek pro zákazníka.

Díky naši filozofii jsme se stali členem adidas Consortium (http://consortium.footshop.cz/) a rozšířili světovou mapu sneaker obchodů o Prahu a v prosinci 2016 také o Bratislavu. Rodina adidas Consortium nám umožňuje uvádět nové exkluzivní styly, modifikace již existujících klasických modelů a limitované edice.

Prodejna Footshopu se dostala do povědomí jako místo, kde se propojují všechny prvky urban kultury a lidi, co milují tenisky. Na policích designového obchodu najdete tenisky značky adidas, Nike, Puma, Vans, New Balance, Jordan, Converse a další. V dubnu 2016 uzřela světlo světa i naše první kolekce oblečení ve spolupráci s inovativní českou značkou Born Bane.

Za Footshopem stojí tým mladých energických lidí, které baví svět sneakers a jejich práce. Nevyznáváme uniformitu a myšlení in the box. Naopak, jsme otevření nápadům, ať přijdou odkudkoliv z řad našich zaměstnanců. Pečujeme o individuální přístup, což se odráží i v tom, že pracujeme s opravdovým nasazením a s čirou láskou k sneakers.

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Chief Financial Officer

Footshop
Praha Full-time

Backend developer PHP (Košice/Prešov)

Footshop
Košice Prešov Full-time
Externě

Sneaker Advisor / Sales Assistant

Footshop
Praha Full-time
Part-time

Backend developer PHP ENG

Footshop
Praha Košice
Prešov
Full-time

Runner s teniskama na nohou

Footshop
Praha Part-time

Backend developer PHP (Praha)

Footshop
Praha Full-time
Externě

Financial controller

Footshop
Praha Praha 8 Full-time

VP Engineeringu s teniskama na nohou

Footshop
Praha Full-time

Office hrdina, co bude o Footshop pečovat s láskou

Footshop
Praha Full-time

Novinky od Footshop

Kde nás můžete najít

Pobřežní 78, Praha 8
Praha

footshopcrew@footshop.cz