FAVI

E-commerce
FAVI.cz je vyhledávač nábytku a dekorací v e-shopech. Sdružuje nabídku více než 600 obchodů (včetně těch nejznámějších jako Kika, XXXLutz, Sconto, ...) a umožňuje tak najít zákazníkům přesně to, co hledají. Pro obchody funguje FAVI jako marketingová platforma a našim partnerům přivádíme významný podíl zákazníků a tržeb.

FAVI.cz je rychle rostoucí projekt, který od založení na podzim 2015 vyrostl na aktuálních 2,25 milionů uživatelů měsíčně. Na jaře 2017 jsme spustili FAVI.sk, které se během roku vyšplhalo až na ½ české verze. Od té doby jsme přidali ještě polskou, rumunskou a nejčerstvěji maďarskou verzi.

Mezinárodní tým FAVI tvoří 25 lidí, převážně marketingových specialistů, včetně těch, kteří se starají o zahraniční verze, takže o komunikaci v angličtině ale i dalších jazycích není nouze.

Proč se připojit k našemu týmu?

Favi roste, pojď růst s námi!

FAVI je jednička ve výběru nábytku on-line na českém a slovenském trhu. Denně inspirujeme přes 170 000 návštěvníků v Česku a na Slovensku přes 80 000. V katalogu máme zařazeno přes 2 miliony produktů a neustále rosteme. Během dvou let se náš tým 5x rozrost a hledáme další posily.

Nejlepší škola tvé kariéry

FAVI roste a my s ním! Rychle reagujeme na trendy a učíme se spoustu věcí. Žádná teorie, zato spousta praxe. Investujeme do vzdělání a posunu svých lidí, díky kterým je FAVI nábytkovou jedničkou na internetu. Pracovní pozice nebereme jako oplocený píseček na hraní - každý má možnost přidat své nápady i mimo své oddělení.

Patříme do investiční skupiny Pale Fire Capital. Díky tomu máme přístup k mnoha zkušenostem a kontaktům. Ve FAVI přitom stále pracujeme v menším týmu, který všechno řeší sám a hned. Zkrátka ideální kombinace!

Super kolegové

Až poznáte Marušku nebo Vénu, pochopíte, jak doopravdy vypadá “mladý a dynamický kolektiv”. Jsme kreativní parta, která se těší do práce a miluje všechno kolem zařizování bydlení. Den startujeme společnou snídaní. Káva tu voní neustále - rádi zkoušíme kvalitní značky a podporujeme české pražírny (teď zrovna sosáme City Roasters z Karlových Varů).

Pestrá práce, která je vidět

Programujeme, obchodujeme, facebookujeme, točíme vlastní YouTube videa a TV reklamy. Těší nás, že pomáháme lidem oživit a zpříjemnit bydlení.

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Backend AND/OR frontend vývojář do týmu rozvíjejícího jeden produkt

FAVI
Praha Full-time

Online Marketing Specialist for FAVI.hu

FAVI
Praha Prague 1 Full-time

Novinky od FAVI

Kde nás můžete najít

Vodičkova 710/31
Prague 1

krasnebydleni@favi.cz