Děláme věci snadnější (Filip, CEO - o Easy Software)

Příběh Easy Software se před 14 lety začal psát z přesvědčení, že se projekty dají řídit lépe, efektivněji a bez zbytečných mezikroků. Směřujeme k cíli vytvořit nejlepší nástroj na projektové řízení na světě a naší vizi věří více než tři tisíce zákazníků, kterým hrdě usnadňujeme každodenní život a mezi něž patří třeba Lenovo, Ogilvy nebo Continental.

Stále rosteme, navazujeme partnerství po celém světě, ale hlavně vylepšujeme sami sebe a software, který děláme. Zbývá se jen zeptat - chceš tento příběh z pražské Bubenče psát s námi?

Profíci s vlastním stylem

Svoboda = odpovědnost

Firmu netvoří produkt, vize ani prodeje, firmu především tvoří lidé. Tak to alespoň vnímame my. Vytváříme proto prostředí, kde se každý může plně rozvíjet a jsme silní zastánci individuality a osobní svobody. Nenutíme zde nikoho sedět od 9 do 5, ani nikomu neříkáme, že k cíli vede jenom jedna správná cesta.

Veškerá svoboda však musí být v rovnováze s odpovědností. Pokud tedy lidé umí dodržet dohody, které s kolegy uzavřeli, a tohoto principu se za každou cenu drží, nikdy nemají v Easy Software svázané ruce.

Nápad má přednost (Jakub o marketingu)

V Easy Software věříme, že nejlepší nápad může přijít odkudkoliv, proto stavíme kulturu, kde se lidé nebojí mluvit nahlas a upřímně s kýmkoliv. Naše organizační struktura nemá tvar pyramidy a všechny dveře jsou vždy otevřené. Jsme zvyklí dávat šanci talentovaným juniorům a pokud se osvědčí, velice brzy u nás dostanou více prostoru.

Byznys a rozvoj bez hranic (Slávek o obchodu)

Máme zákazníky ve více než 90 zemích světa, takže nečekej žádný stereotyp. Jednáme s různými kulturami na všech kontinentech kromě Antarktidy, a můžeme potvrdit, že tato rozmanitost neprospívá pouze výsledovce, ale rozvíjí i naše osobnosti.

Obchodníci v Easy Software jsou pro zákazníky partnery. Nikdy se nesnaží uzavřít obchod a utéct, ale budují dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře. Díky povaze našich hlavních produktů je naše obchodní činnost postavená na vysvětlování přínosů, než na tvrdém prodeji doplněném o smlouvy s malými písmenky pod čarou.

Jedeme na Ruby (Petr o vývoji)

V našem programátorském týmu je aktuálně 15 lidí, kombinujeme zkušené vývojáře, kteří jsou u nás více jak 5 let s juniory, kteří přicházejí rovnou ze školy. Technologicky backend stavíme na Ruby on Rails a na frontendu zrovna experimentujeme s frameworkem Vue. Každý kód zde prochází code review a jsme zvyklí svou práci průběžně testovat a nasazovat.

Technologie i lidský jazyk (Honza o consultingu)

Posláním našich konzultantů je najít pro klienty to nejlepší možné řešení a naplno využít potenciál našich produktů Easy Softwaru a Easy Redminu, který znají do posledního detailu. Mají ideální kombinaci lásky k technologiím se schopností komunikovat a samozřejmě náš software sami používají, stejně jako zbytek firmy.

Pokud tedy rád jednáš s lidmi a máš zápal pro IT, stav se u nás na kafe :-)