CLEEVIO

Technologie
CLEEVIO - CHANGE THE WORLD WITH US!

 

KDO JSME? 

Jsme tým. Každý jsme jiný, ale všichni máme stejný cíl: dodat klientovi tu nejlepší aplikaci založenou na našem know-how. Vymýšlíme, kreslíme, budujeme, zkrátka děláme vše pro to, abychom nejen nějak fungovali, ale také někam směřovali. A daří se nám!

Pomáháme startupům i korporacím. Vytváříme aplikace, které dávají smysl a mají potenciál. To vše od prvotní myšlenky až po jejich vydání. S každou další aplikací jsme chytřejší a zkušenější, proto si často uživatelé i klienti naše aplikace zamilují.

CULTURE

Dress code, složitá hierarchie, nástup v 8:00, dovolená 2 týdny v roce, přesně vymezené polední pauzy… Nic z toho u nás nečekej. Jsme parta mladých lidí, kteří si zavedli svá vlastní pravidla pro to, aby se do práce těšili.  Po obědě si rádi zahrajem FIFU a po práci spolu klidně zajdem na pivo. V létě si užíváme naší krásné zahrady, kde grilujeme nebo pracujeme, a v zimě se schováme před špatným počasím dole v baru. No a někdy se prostě sbalíme a odjedem na pár dní relaxovat mimo kancelář. Přidáš se?

OUR WORK

Chceš se dozvědět více o naší dosavadní práci? Podívej se na náš facebook, kde sdílíme všechny novinky a úspěchy našich aplikací!

 

 

Náš tým

Aktuální nabídky práce

PHP programátor

CLEEVIO
Praha Brno Full-time
Part-time
Externě

Project Manager

CLEEVIO
Brno Part-time

iOS Developer

CLEEVIO
Praha Brno Full-time
Part-time
Internship
Externě

Android Developer

CLEEVIO
Praha Brno Full-time
Part-time

Novinky od CLEEVIO

Kde nás můžete najít

Rašínovo nábřeží 71/10, 128 00 Praha 2 - Vyšehrad
Praha, Brno

jobs@cleevio.com