Bonami.cz

E-commerce
Už přes 4 roky denně inspirujeme naše uživatele krásným nábytkem a doplňky do domácnosti a každý den lovíme nové kousky. Přinášíme inspiraci ze světa designu, s radostí podporujeme lokální umělce a s nadšením uvádíme v život nápady, které dělají Bonami místem s nezaměnitelnou osobitostí.

Bonami bylo založeno v České republice v roce 2013 s cílem nabídnout inspiraci i hezké a kvalitní​ home&decor produkty za dostupnou cenu. Obojí se podařilo, proto se postupně rozrostlo do dalších 3 zemí - Slovenska, Polska a Rumunska. Kromě kampaní plných neokoukaných produktů a čerstvé inspirace si dnes můžete ulovit také tisíce hezkých kousků skladem, a to od malých dekorací a doplňků až po velký nábytek.

Děláme z tvoření hezkého domova zážitek a pomáháme zákazníkům s výběrem kousků, které dají jejich bydlení nový rozměr. Osobní a přátelský přístup je nám vlastní a prolíná se vším, co děláme. Pojďte se přesvědčit sami :-)

 

Jak chápeme naše poslání aneb PROČ jsme tady:

V Bonami sníme o hezčím světě. Ten je podle nás o hezkých věcech, které dělají každý den radost a dobrou náladu, i o hezkých vztazích a čestném a slušném chování. To jsou věci, za které podle nás stojí bojovat, a tak jsme se do toho pustili.

Spokojený zákazník a zhezčování jeho světa je pro nás na prvním místě.​

 

Naše největší dosavadní úspěchy:​

  • ​Po 4 letech děláme radost už více než 2,3 mil. zákazníkům v České republice, na Slovensku, Polsku a Rumunsku.
  • Představili jsme přes 220 000 produktů ve více než 6 600 kampaních.
  • Více než 98 % zákazníků by nás doporučilo svým známým.
  • V roce 2016 jsme překonali obrat 450 mil. Kč.

Zároveň chceme dál tvořit zajímavý obsah a přinášet ještě více inspirace. Znáte náš magazín? A co náš YouTube kanál? Spustili jsme mobilní aplikaci, stejně jako neustále pracujeme na všech službách a jejich zdokonalování. 

Neustále rosteme a pořád jsme fajn parta s týmovým duchem, která se těší, o koho dalšího se rozroste. V našich krásných kancelářích v pražském Karlíně, které nám vyzdobily kousky z Bonami a ilustrace umělců Tomski&Polanski, je pro nadšené lidi místa i dobré kávy Doubleshot dost!

Aktuální nabídky práce

Specialista zákaznické podpory

Bonami.cz
Praha 8 Full-time

Team Leader produktového copy týmu (Campaign Production Manager)

Bonami.cz
Praha 8 Full-time

Frontend vývojář - Symfony, React, Redux

Bonami.cz
Praha 8 Praha 2 Full-time
Externě

Customer Support for Romanian Bonami (based in Prague)

Bonami.cz
Praha 8 Full-time

Novinky od Bonami.cz

Kde nás můžete najít

Palác Karlín, Thámova 13
Praha 8

sluzebnicek@bonami.cz