Bonami.cz

E-commerce
Už přes 3 roky denně inspirujeme více než 2 milióny uživatelů krásným nábytkem a doplňky do domácnosti a každý den lovíme nové kousky. Přinášíme inspiraci ze světa designu, s radostí podporujeme lokální umělce a s nadšením uvádíme v život nápady, které dělají Bonami místem s nezaměnitelnou osobitostí.

Už náš první rok byl jízda, mrkejte. Z nuly jsme vyrostli na loňský obrat přes 260 milionů Kč a naše weby ve třech zemích denně navštíví desítky tisíc uživatelů. Ohlédnutí za naším třetím rokem najdete v naší infografice.

Stále jsou pro nás nejdůležitějším bodem produkty, které prodáváme a hledání nových značek, nové inspirace. To je pro nás největší výzva. Dalším velkým tématem bude v roce 2016 nábytek, se kterým jsme dříve spíše jen tak koketovali. Teď chceme aktivně rozšiřovat jeho nabídku ve všech možných stylech i cenových relacích, aby si každý na Bonami mohl najít to, co zrovna potřebuje.

Zároveň chceme dál tvořit zajímavý obsah a přinášet ještě více inspirace. Znáte náš magazín? A co náš YouTube kanál? Makáme na mobilní aplikaci, stejně jako neustále pracujeme na všech službách a jejich zdokonalování. 

Neustále rosteme a pořád jsme fajn parta s týmovým duchem, která se těší, o koho dalšího se rozroste. V našich krásných kancelářích na pražských Vinohradech, které nám vyzdobily kousky z Bonami a ilustrace umělců Tomski&Polanski, je pro nadšené lidi místa i dobré kávy Doubleshot dost!

 

Náš tým

Aktuální nabídky práce

Specjalista ds. online marketingu z językiem czeskim (Brand markeťák s češtinou pro Bonami.pl)

Bonami.cz
Praha Full-time

UX/UI designér pro Bonami.cz – i nadaný junior!

Bonami.cz
Praha Full-time

Copywriting / Translations for Romanian Bonami (based in Prague)

Bonami.cz
Praha 2 Full-time

Backend PHP programátor

Bonami.cz
Praha Full-time
Externě

Novinky od Bonami.cz

Kde nás můžete najít

Mánesova 28
Praha, Praha 2

sluzebnicek@bonami.cz