Adexpres.com

Media
Jsme Adexpres, strategická digitální mediální agentura, která díky inovativnímu přístupu a moderním technologiím vytváří marketingové strategie a dodává úspěšná řešení pro digitální budoucnost svých klientů. Naší vizí je objevovat nové cesty pro efektivní komunikaci klientů se zákazníky skrze digitální média a provádět klienty a jejich byznys modely digitální transformací.

Patříme k největším na českém a slovenském trhu, ale pracujeme i pro mezinárodní klienty. Ročně spravujeme kampaně v hodnotě více než 600 milionů korun pro široké portfolio klientů napříč odvětvími. Kromě silného proklientského přístupu jsme typičtí zaměřením na data, marketingovou automatizaci a strategické nastavení digitální komunikace značky.

Našim cílem je nabízet klientům služby a know-how, které neumí nebo nechce nabídnout nikdo jiný na trhu. Chceme být vždy o krok před ostatními.

I když zrovna nemáme vypsané žádné konkrétní pozice, neboj se nám i tak poslat životopis na pojd.knam@adexpres.com. Pokud prokážeš kvality, místo se u nás vždycky najde.

Napsali o nás:

Mediář: Digitální mediálky musí napojovat i data e-shopů 

Marketing&Media: Dentsu Aegis kupuje českou agenturní skupinu AdExpres

MediaGuru: Dentsu Aegis Network přesídlila do Holešovic

Marketing&Media: Adexpres významně posiluje performance, spojuje se s agenturou Inborn

Náš tým

Aktuální nabídky práce

(Junior) Programmatic Consultant

Adexpres.com
Praha Full-time

Novinky od Adexpres.com

Kde nás můžete najít

Argentinská 1610/4
Prague 7

pojd.knam@adexpres.com