1. Web IT s.r.o.

Technologie
Jsme partneři firem podnikajících v online světě. Vznikli jsme v roce 2004 a věnujeme se poskytování kvalitních a efektivních služeb v oboru informačních systémů. Pro naše zákazníky tvoříme softwary na míru, databázové systémy, e-shopy, webové či mobilní aplikace a internetové prezentace. Naší hlavní oblastí je PHP, ale pracujeme i na jiných projektech. Nicméně to u nás není jen o businessu, ale také o pohodě a dobrém pocitu :).

Jsme fajn tým, který má rád pohodovou atmosféru. Rádi si občas zajdeme na vývojářské akce či firemní srandy s dobrým jídlem (IT Inovace, WebExpo, motokáry, lasergame). Sídlíme v příjemné kanceláři v Praze a v Brně v moderním, dynamickém co-working centru (koukni na #mameradiphp). 

Přivítáme mezi námi jak mladé talenty, které se chtějí rozkoukat v pracovním prostředí a zaučit se, tak i zkušené senior kolegy, kteří hledají něco nového. Za dobře odvedenou práci a odpracovaný čas odměňujeme navíc, mimo jiné nabízíme flexibilní pracovní dobu, která vychází vstříc studiu či jiným pracovním zakázkám.

Kde nás najdeš?

Koukni na:

​Pokud se chceš přidat do našeho týmu, napiš nám na tym@1webit.cz. Rádi se s tebou potkáme.

Náš tým

Aktuální nabídky práce

React programátor

1. Web IT s.r.o.
Praha 5 Full-time
Part-time

PHP programátor

1. Web IT s.r.o.
Brno Full-time
Part-time

Python programátor

1. Web IT s.r.o.
Praha 5 Full-time
Part-time

Komunikativní kolegyně

1. Web IT s.r.o.
Praha Praha 5 Part-time

PHP programátor / Praha

1. Web IT s.r.o.
Praha Prague 5 Full-time
Part-time

Projektový manažer v oblasti IT

1. Web IT s.r.o.
Praha 5 Full-time
Part-time

IT Recruiter

1. Web IT s.r.o.
Praha 5 Full-time
Part-time

Novinky od 1. Web IT s.r.o.

Kde nás můžete najít

Na Doubkové 5a
Brno, Prague 5

tym@1webit.cz