UX/UI Designer investiční platformy Portu
Jsme Portu, rychle rostoucí investiční platforma s více než 250 000 klienty v Česku, na Slovensku a v Polsku. Naše služby stavíme na dostupnosti, transparentnosti a férovosti.
🔍 Koho na tuto pozici hledáme?
Do produktového týmu hledáme UX/UI Designera – schopného mediora s pár lety praxe, ale i zkušeného seniora, který posune Portu o úroveň výš. Budeš se podílet zejména na vývoji webové a mobilní aplikace Portu.
Hledáme člověka s velkým drivem, který chce Portu posouvat dopředu, má chuť se učit novým věcem a je proaktivní. Pokud jsi šikovná/ý a vezmeš Portu za své, můžeš po boku zkušenějších kolegů rychle růst.
👨💻 V Portu budeš:
- Připravovat nové návrhy a vylepšovat stávající pro naši mobilní aplikaci a web na základě existujícího design systému ve spolupráci s produkťáky a vývojáři.
- Přicházet s návrhy na vylepšení user journeys pro zvýšení konverzního poměru registrací i dalších důležitých metrik.
- Vytvářet prototypy pro uživatelské testování, kterého se budeš účastnit.
- Spolupracovat na rozšíření a zlepšení design systému.
- Procházet kompletním procesem od ideace až po testování finálních high-fidelity návrhů.
👫 Tvůj profil:
- Figma pro tebe není cizí nástroj, umíš i pokročilejší funkce jako vytváření prototypů.
- Používáš komponenty a přizpůsobuješ řešení možnostem knihovny.
- Znáš základní procesy tvorby nových návrhů (ideace, lo-fi wireframy, testování…).
- Rád/a se učíš novým věcem a neustále sleduješ trendy.
- Jsi samostatný/á člověk, ale zároveň umíš komunikovat a fungovat v týmu.
- Nebojíš se říct názor a umíš ho dobře argumentovat, zároveň přijímáš zpětnou vazbu.
- Ovládáš i pokročilejší nástroje jako Hotjar, Clarity (výhoda).
- Máš zájem o investování a fintech – nebo se chceš v této oblasti vzdělávat.
- Angličtina na úrovni B2 – bez problému rozumíš odborným textům.
- Bonus: zkušenost s oblastmi jako AI, webová analytika, mobilní vývoj, copywriting...
💰 Co tě za to čeká?
- Finanční odměna odpovídající tvým znalostem a zkušenostem.
- Tým fajn mladých lidí, kteří jsou spíše kamarádi než jen kolegové.
- Spousta sportovních aktivit, nezapomenutelné teambuildingy, ovoce, snacky a parádní káva.
- Příspěvek na DIP nebo penzijní připojištění, multisport karta, masáže, jóga, lekce angličtiny a příspěvek na vzdělávání jako benefit.
- Startupové prostředí, kde se nekladou meze nápadům a iniciativě.
- Možnost být součástí smysluplného projektu, který mění středoevropskou investiční scénu.
Chceš se stát součástí produktového týmu?
Produktu se v Portu věnuje 6 zapálených kolegů s hlubokými znalostmi v oblasti investic, financí, UX, webové analytiky, mobilního vývoje, uživatelského testování a mnoho dalších – každý je expert na něco jiného, proto se průběžně navzájem školíme s cílem kultivovat české investiční prostředí a vytvářet lepší místo pro peníze.
Pošli nám svůj životopis, portfolio a pár vět o sobě. Rádi tě přivítáme mezi nás!