Hledáme nadšeného produkťáka Aktuální

NaSvah.cz
Prague 4
Zaměstnanec
Full-time

On-line tým Mf je takový vývojový startup uvnitř velké firmy. Vymýšlíme nové projekty, kterým společně dáváme život anebo předěláváme ty, které podle nás mají potenciál. Aktuálně hledáme produkťáka pro webové projekty CoChceš.cz a NaSvah.cz.

Za co budeš mít zodpovědnost?

Za správu a rozvoj webových projektů CoChceš.cz a NaSvah.cz.

Jaká další náplň práce tě u nás čeká?

  • Vytipovávání novinek k zařazení do produktů a jejich zavedení (nové funkce, vylepšování UX)
  • Komunikace napříč odděleními (produkt, vývoj, marketing)
  • Řízení externích pracovníků (zadávání a kontrola práce, docházka)
  • Monitoring trhu a reakce na změny

Co bys měl/a umět?

  • Mít zkušenost s řízením a vývojem IT projektů (znalost webových technologií)
  • Základní zkušenosti s UX a on-line marketingem v oblasti e-commerce
  • Znalost a ovládání Google Analytics
  • Předchozí zkušenost v IT je vítána a SEO je skvělým bonusem

Jaký/a bys měl/a být?

  • Komunikativní, samostatný/a a spolehlivý/a
  • Nadšený/a pro práci a on-line business
  • Organizačně zdatný/a (přece jenom budeš mít na starosti pár lidí)

Co ti nabízíme?

  • Dva fungující a našlápnuté projekty, které mají velký potenciál
  • Práci v pohodovém týmu
  • Samostatnou práci s možností seberealizace
  • Odpovídající motivační ohodnocení a řadu benefitů

Těšíme se na tvé CV a osobní setkání.

NaSvah.cz

Denně společně s našimi partnery aktualizuje web NaSvah.cz sněhové podmínky, informace o stavu sjezdovek, ceníky, počty otevřených vleků či webkamery. V současné době poskytujeme údaje z více než 2 700 středisek po celém světě.