B2B Relationship Manager Aktuální

Purple Technology
Brno-střed
Zaměstnanec
Full-time

Co nabízíme?

  • Plat adekvátní dané pozici a zkušenostem, s možností dalšího růstu
  • Fixní mzdu
  • Variabilní mzdu na základě počtu a objemu servisovaných klientů (existující klienty Vám budem přiřazovat)
  • Další finančí a nefinanční benefity
  • Spolupráci s mezinárodním týmem
  • Zajímavou práci v kolektivu, který společně táhne za jeden provaz a společně buduje mezinárodní brand
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu a místo
  • Prostředí podporující spokojený a zdravý život (fitko, sauna, ovoce, úsměvy, společné akce..)
  • Práci a rozvoj ve finančním a technologickém sektoru
  • Práci na plný úvazek (hlavní pracovní poměr)
  • Osobní rozvoj

Co požadujeme?

  • Základní technické a analytické myšlení neboli "schopnost dát si dvě a dvě dohromady"
  • Schopnost si kvalitně zorganizovat čas a práci
  • Soft skills
  • Základní komunikační schopnosti (sales skills) - umí jednat i prodat
  • Schopnost snášet stresové situace a někdy i "nepříjemné" klienty, vyřizování reklamací apod.
  • Znalost fiančních trhů (idealně Forex) + praxe v oboru velkou výhodou
  • Angličtina na dobré komunikační úrovni (další jazyky velkým plus!)
  • Dřívější práce s lidmi výhodou

Náplň práce

  • Kontinuální komunikace a pomoc již existujícím klientům
  • Komunikace s klienty a zároveň podpora růstu klientova podnikání
  • Řešení a finalizace jednotlivých případů a požadavků
  • Občasná osobní setkání s klienty
  • Rozvíjení dobrého vztahu s klienty a partnery
  • Řešení technických problému (komunikace v rámci našeho týmu)
  • Kontinualní spolupráce s kolegy ze sales týmu v návaznosti na obchodní jednání

COMPLEX SOLUTION FOR AN EXISTING BROKERAGE. Improve your internal processes, make your brokerage more profiting, less expensive, more innovative and controllable.

CUSTOM BROKERAGE SOLUTION IS NOT ENOUGH

"About two and half years ago I was part of a group of people who started building their own brokerage. Our whole team had to take care about things like getting a license, setting up a trading platform and managing STP risk. There are companies that helped us with this part of forex business and cooperation with them allowed us to progress much faster.

But unfortunately even all this help was not enough for running a sophisticated and modern brokerage. We did not have automatic registration process, KYC and AML policies, Introducing Broker and affiliate systems, support desk, customer back-office and much more.

We had to develop all these solutions ourselves. Nothing that was on the market was good enough or flexible enough to suit our needs. We decided to create a solution that introduced an innovative client zone and a back-office for us to manage everything. We also worked closely with MultiTrader to integrate their investing environment.

The whole system makes brokerage's internal processes simpler, saves time of employees and gives real-time overview of how the company is doing to management. In summary, Axiory now saves money and generates higher income thanks to MultiTrader strategies. "