E-mailing specialista, Project Manager Aktuální

VIVmail.cz
Prague 1
Zaměstnanec
Full-time

Project Management, E-mail marketing, Specialista emailingu
Největší evropský poskytovatel technologie Silverpop, VIVmail.cz, vypisuje konkurz na prestižní pozici Project Managera v oboru e-mail marketingu.

Tým který dosáhl významného úspěchu na poli e-mail marketingu, hledá individuality, které chtějí dostat příležitost v online marketingu a pracovat se špičkovou technologií pro významné klienty u nás i v zahraničí.

Požadujeme

  • uchazeč, který má motivaci u nás pracovat, musí před nástupem do společnosti splnit 2 certifikáty na ovládání technologie Silverpop, který probíhá v anglickém jazyce.
  • Motivaci pracovat se špičkovými technologiemi na internetu a podílet se na realizaci výkonnostních e-mail marketingových kampaních významných inzerentů.
  • Reálnou chuť se učit, tvrdě na sobě pracovat a zdokonalovat se, ze začátku i ve svém volném čase.
  • Reálnou zkušenost s tvorbou webových projektů (výhoda)
  • Základní znalost HTML (není nutno umět programovat)
  • Orientaci na spokojenost zákazníka a schopnost empatie
  • Ochota cestovat CZ,SK,UK
  • Komunikační dovednosti, je třeba na denní bázi komunikovat s klienty o e-mailingových kampaních.
  • Základní znalost Google Analytics (výhoda)
  • Výborná znalost AJ

NEZAPOMEŇTE PŘIDAT KRÁTKÝ PRŮVODNÍ DOPIS, KDE POPÍŠETE CO Z ONLINE MARKETINGU UMÍTE A PROČ SE O POZICI UCHÁZÍTE.

Nabízíme

  • Příležitost pracovat se špičkovými technologiemi na internetu a podílet se na realizaci výkonnostních marketingových kampaních významných inzerentů.
  • Velice zajímavou práci v perspektivním a rychle se rozvíjejícím oboru e-mail marketingu s technologiemi, které umožňují detailní reporting úspěšnosti kampaní.
  • Zaškolení, odborný a profesionální růst (vzdělávání)
  • Samostatnou práci a denní kontakt s významnými klienty(jedinečná příležitost, kterou vám jinde nenabídnou)
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Nadstandardní finanční ohodnocení, dle plnění KPIs
  • Komunikace s centrálou a zahraničními klienty v AJ

Náplň práce

  • Tvorba, strategie a koncepce e-mail marketingu nových a stávajících klientů
  • Práce s našimi vlastními nástroji na e-mail marketing a s technologií Silverpop.com.
  • Realizace e-mailingových kampaní
  • Realizování konference - emailingkonference.cz
  • Samostatné jednání a vystupování u zákazníka
  • Zodpovědnost za dodržení harmonogramu a kvality práce

O společnosti:
VIVmail s.r.o. je středoevropská společnost s kancelářemi v Praze na Jungmannově náměstí a v Krakově poskytující špičkové technologie pro e-mail marketing středním a velkým společnostem ze všech oborů v ČR, SR a Polsku. Jsme nejúspěšnější implementátor technologie Silverpop #1 IBM Marketing Cloud v regionu střední a východní Evropy. Přes 100 klientů jako je Danone, ČEZ, Allianz, Vodafone,Conrad, O2, ČSOB,Euronics atd. využívá námi dodanou technologii pro e-mail marketing. Jsme mladý tým, který už hodně dokázal a hledá další zdravě ambiciózní, spolehlivé a chytré kolegy do svého kolektivu v Praze.

VIVmail.cz

Jsme malá, ryze česká, vývojářská firma. A přestože jsme byli založeni v roce 2013, nejsme žádní zelenáči v oboru – naopak v e-mailingu se řadíme mezi špičku v oboru a expandujeme do světa. Mezi naše klienty patří menší firmy i velké korporace a všem vždy dokážeme pomoci a najít řešení na míru jejich potřebám. Nezabýváme se však jen on-line marketingem, ale vyvíjíme také vlastní nástroje, jako např. http://www.vivgenerator.com/ nebo pořádáme konference http://www.emailingkonference.cz/

Protože máme kupu nápadů a přestáváme je všechny stíhat realizovat, hledáme do našeho cca 10-ti členného týmu mladých lidí  nové, samostatné, ochotné a upřímné kolegy, kteří se chtějí učit nové věci a budou s námi chtít dobýt svět.