Head of Sales Aktuální

CleverAnalytics
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Tvoříme revoluční cloudovou platformu pro Location Intelligence. Pracujeme s polohovou informací dat a díky ní dovedeme data kombinovat a analyzovat nad mapou. Přinášíme tak úplně nový pohled na podnikání našich zákazníků. Náš produkt slouží zákazníkům z oblasti retailu, bankovnictví, pojišťovnictví a energetiky, kterým přináší tolik potřebný kontext pro rozhodování.

 

V České republice jsme již realizovali desítky projektů, ale potenciál trhu jsme ani zdaleka nevyčerpali. Mimo to vstupujeme na zahraniční trhy, proto by ses neměl/la bát, že jednou budeš létat i do světa.

 

S čím máš zkušenosti:

  • s prodejem v B2B

  • s obchodováním technologických projektů a consultingem

  • s IT technologiemi a cloudovými aplikacemi

 

Co budeš řešit:

  • systematické nabízení řešení stávajícím i novým zákazníkům

  • obchodní jednání a prezentace řešení

  • tvorbu nabídek

  • uzavírání obchodních případů

 

Dále se od tebe očekává:

  • aktivní vyhledávání nových příležitostí

  • samostatné vedení obchodních případů

  • udržování dobrých vztahů se zákazníky

 

Věříme, že pokud jsi dravý/á, umíš přesvědčivě vystupovat a vyjednávání tě baví, jsi na dobré cestě se k nám přidat.

 

Zakládáme si na zdravé firemní kultuře, provozujeme spoustu sportovních aktivit - jezdíme do práce na kole a vedeme si o tom statistiky, hráváme ping pong a běháme po schodech.

Notebook, mobil a možnost pracovat z domova bereme jako samozřejmost. Na flexibilní pracovní dobu jsme tak zvyklí, že nás vždycky překvapí, když ji někde jinde nemají.

 

Rádi se potkáváme taky jinde než v zasedačkách a kancelářích - jestli se chceš sejít na pivu, zajít na oběd nebo třeba na procházku se psem, uvítáme to :).

CleverAnalytics

CleverAnalytics is cloud-based software for location intelligence, competitor analysis & customer loyalty tracking.

We are a successful company formed by a team of passionate experts who love to create unique mapping solutions that bring our customers happiness from decision-making.

 

CleverAnalytics answers comprehensive, location-related, business questions with the ease of reading a map. It is the only cloud-based business mapping platform that translates your business intelligence data into real meaning by visualizing it in an intuitive context-first map. It combines location-based data to provide customer intelligence and insights for geo mapping, geomarketing, location planning, network optimization, competitor analysis, and customer loyalty tracking.

 

CleverAnalytics monetizes its customers data by revealing new business opportunities and increasing the effectiveness of operations and campaigns. It also democratizes data without bringing the enterprise anarchy.

Co by vás mohlo zajímat?