Nette programátor Aktuální

Giant
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Do společnosti Giant interactive s.r.o. působící v oblasti webdesignu hledáme zkušeného PHP programátora pro vývoj webových aplikací postavených na Nette Frameworku.

Již 10 rokem tvoříme ty nejlepší webové prezentace. Mezi naše významné klienty patří Henkel ČR, Henkel CEE, 3M, KPMG, Raiffeisen stavební spořitelna, Česká spořitelna, Kanzelsberger, PPF, Zetor, Senát a Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Akademie věd ČR a další.

Hledíme na kvalitu. Na letošním WebTop100 jsme byli vyhlášeni jako nejlepší webdeveloper roku a celkově získali 12 ocenění včetně nejlepšího webu banky, nejlepší grafiky roku nebo nejlepšího UX.

Požadujeme

  • objektové programování v PHP5
  • vynikající znalost Nette Frameworku
  • znalost HTML v rozsahu nutném pro programování
  • výhodou znalost jQuery
  • zkušenosti s realizací komerčních projektů
  • pečlivost a samostatnost

Náplň práce

  • tvorba a rozvoj moderních webových aplikací (portály, eshopy, firemní prezentace, intranety...)
  • důraz na kvalitu a uživatelskou přívětivost vytvářených aplikací
  • úzká spolupráce s týmem kodérů

Nabízíme

  • různorodou a zajímavou práci v týmu, který hledí na kvalitu
  • práce na zajímavých projektech pro české a mezinárodní firmy
  • kanceláře v centru Prahy
  • mladý pracovní tým

V případě zájmu prosím zašlete životopis společně s referencemi na jejichž základě provedeme užší výběr.

Giant

Chceš být u toho nejlepšího, co na českém internetu vzniká? Jsme Giant, děláme weby a aplikace, na kterých je radost pracovat a na které budeš pyšný! Jsme agentura, která posbírala nejvíce ocenění v letošních i loňských cenách WebTop100. Zakládáme si na tom, aby naše projekty byly dokonalé po všech stránkách – skvělá grafika, použitelnost, optimalizace pro mobily, kód na frontendu, programování, bezpečnost, marketing. Děláme weby a aplikace, které fungují a vydělávají peníze!

Giantu budeš dělat na projektech, které mají ambici být ty nejlepší. S lidmi, kteří v oboru již něco dokázali. A připravovat prezentace pro největší české a mezinárodní firmy.

Naše aktuální ocenění:

  • Nejlepší design roku (www.aeropartner.cz)
  • Nejlepší UX roku (PPF Real Estate s.r.o. www.artgen.cz)
  • Nejlepší firemní web roku  (www.zetor.cz)
  • Vítěz v kategoriích Auto-moto, Banky, Cestovní ruch, IT, Obchod a služby B2B

  • Nejlepší digitální agentura roku
  • Nejlepší webdeveloper roku

Rozvíjíme se a modernizujeme kód i postupy. Zároveň ale stojíme nohama na zemi a nejsme banda hipsterů co jen obráží konference. Stojí za námi reálné projekty a desítky příběhů zákazníků, kterým jsme v jejich podnikání pomohli na špičku. Klienti naši práci oceňují a spolupracují s námi dlouhé roky na mnoha projektech.

Při práci v Giantu přičuchneš ke klientům, jako jsou:

  • KPMG
  • 3M
  • Raiffeisen stavební spořitelna
  • Kanzelsberger
  • Henkel
  • Česká spořitelna
  • PPF
  • Zetor
  • Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR
    a desítky další klientů, pro které rádi pracujeme

Nabídneme ti pestrou práci, kdy ráno můžeš pracovat na projektu pro Českou spořitelnu nebo mezinárodní korporace jako jsou KPMG, 3M nebo Henkel a odpoledne na prezentaci nového českého startupu.

V Giantu si zkusíš práci pro mnoho různých klientů a zjistíš, co tě baví nejvíce.

Přidej se k nám. Děláme internet hezčím :)