iOS developer Aktuální

Appmine
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Jsme Appmine!
Těžaři nevyčerpatelného, ale naopak stále rostoucího zdroje v new technologies a designu. Spojujeme jednoduchost binárních kódů, pokrokovost technologií a výjimečnost kreativity. Baví nás startupy, appky, webdesign, ale nebráníme se ani social media a celému marketing supportu.

Je tvým druhým jazykem Swift a nejlepším kámošem Xcode (i když tě někdy pěkně štvou)? Jsi nadšenec do nových technologií? Máš ambice být zodpovědný za celou iOS sekci a udávat její směr? Vítej v Appmine!

Projekty pro Tebe: V Appmine se snažíme přijímat zakázky, které dávají smysl, a zároveň si udržujeme rozmanitost – nechceme se nudit. Právě se chystáme na iOS verzi appky pro CrossCafe, dále celosvětovou edukativní appku Memorix Anatomy, sportovní nadšence zaujme projekt do U.S.A pro statistiky NFL a kreativnější duše největší sociální síť propojující básníky, Poetizer.

 

Co bys měl umět:

 • dobrá znalost aktuální verze Swift 3.0, Xcode, iOS SDK a Watch SDK

 • zkušenosti s testováním a laděním na koncových zařízeních

 • znalost objektově orientovaného návrhu

 • integraci s jinými systémy pomocí definovaných rozhraní 

 • znalost práce s Git a RESTful APIs

 • knihovny: Alamofire, Realm, SwiftyJSON

 • ...a v neposlední řadě se nebojíš komunikace s klientem!

Můžeš přijít už zítra? No paráda!
 

Co ti nabízíme?

Mimo neformálního prostředí, mladého kolektivu a skvělého platu, který slibují všechny inzeráty, tě zveme do rodinného kruhu Appmine, který funguje na principech ambiciózní firmy i přátelské solidarity.

 • Být svým pánem. Ty budeš ten, který udává směr celého iOS týmu. Na starost budeš mít vlastní juniory. Na zodpovědnost celou sekci. Je jen na tobě, kam až to dotáhneš, prostor ti dáme.

 • Časová flexibilita. Nejsme korporát. Nebudeme tě držet připoutaného v sádrokartonové krabici od 8 do 4. Místo čtyř stěn okolo sebe najdeš usměvavé kolegy, tedy pokud se zrovna nepohádáme kvůli přísadám na pizzu.

 • Rostoucí firma. Za 3 roky existence jsme se rozrostli minimálně trojnásobně a stále to eskaluje. Z juniorů se stali senioři a z místnosti v coworkingu dokonce vlastní vila. Můžeš růst s námi a uvidíš, kde budeš za další rok, dva… Jsou to snadné počty.

 • Nová vila. Od září se stěhujeme do velké vily přímo na Hradčanské, kterou si můžeme vydekorovat podle sebe. Umíš fresky od Michelangela nebo aspoň graffiti – výhoda.

Rozmanitost. Budeme rádi, když se připojíš k našim pravidelným snídaním na zahradě, účastníš se s námi školení a workshopů, vypotíš stres na laser game, a pak s námi doplníš tekutiny u piva. Nekoukáme totiž ani zdaleka jen do monitorů.

 

Jdeš do toho s námi? Ozvi se nám, telefonem nebo na e-mail a nezapomeń na svůj životopis a něco málo o sobě :)

Těšíme se!

Appmine

Jsme Appmine!

Těžaři nevyčerpatelého, ale naopak stále rostoucího zdroje v new technologies a designu.

Spojujeme jednoduchost binárních kódů, pokrokovost technologií a výjimečnost kreativity.
Baví nás startupy, appky, webdesign, ale nebráníme se ani social media a celému marketing supportu.

Co děláme? Vytváříme inovativní appky, moderní weby a chytrý marketing. Vyvíjíme se společně s novými technologiemi a dbáme na smysl naší práce.

Proč s námi? Rosteme a chceme, aby náš team rostl s námi. Účastníme se společně konferencí a ctíme rodinnou atmosféru.

Chceš to rozjet s námi? Ozvi se nám!
Rádi se s Tebou potkáme osobně.

Co by vás mohlo zajímat?