Správce PPC reklamy ☘ Brno Aktuální

Besteto
Brno, Brno-střed, Brno-Královo Pole, Brno-Žabovřesky
Zaměstnanec
Full-time

Umíš spravovat reklamy na Facebooku? Vyznáš se v Google AdWords a Skliku? Hledáš tým, kde kvalita a přínos práce pro klienty mají vysokou váhu a volná pracovní doba s vysokou mírou tvé autonomie jsou samozřejmé?

Nabízíme ti práci v týmu marketingových specialistů, kteří pomáhají e-shopům vydělávat peníze cestou výkonově orientovaného marketingu na internetu. Tedy SEO, PPC reklamy, vyhledávačů zboží a dalších zajímavých metod.

Pár slov o Bestetu:

Marketingová agentura pomáhá navyšovat tržby především e-shopů. Pracuje pro klienty s ročními tržbami od jednotek po stovky milionů korun. Kancelář má v Brně, klienti však pocházejí z různých koutů České republiky a Slovenska.

Firemní hodnoty Besteta kladou vysoký důraz na odbornou kvalitu práce a její přínos pro klienta. Říká, že spolupráce se má vyplatit oběma stranám. Dlouhodobě. Podobné to je i ve vztahu k tobě. Domluvíme-li se na spolupráci, budeš v Bestetu trávit kus života a je pro nás důležité, abys byl spokojen.

Jaká je náplň práce správce PPC reklamy:

  • návrhy strategií v PPC reklamě
  • řízení reklam na Facebooku, v AdWords a Skliku
  • spolupráce při nasazování retargetingových kódů a dalších technických opatření
  • vyhodnocování kampaní a návrhy dalších opatření

Jaké jsou požadavky na tebe:

  • zkušenosti s řízením PPC reklamy
  • zkušenosti s řízením reklamy na Facebooku nejsou povinné, ale pomohou
  • chuť pracovat v týmu a učit se novým věcem
  • aktivně přemýšlet o své práci
  • práce v kanceláři v Brně

Co nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • volnou pracovní dobu
  • práci v týmu odborníků, které jejich práce zajímá a přitom dokáží po práci zajít na kafe a dobře se pobavit

Zaujala tě tato nabídka a stojíš o více informací?
Napiš nám. Rádi si s tebou o případné spolupráci nezávazně popovídáme.

Za tým Besteta

Michal Janík

Besteto

Jsme zkušený partner e-shopů v komplexním marketingu na internetu a správě inzerce ve vyhledávačích zboží.

Pomáháme e-shopům navyšovat tržby. A to tak, aby náklady byly rozumné a zisk co největší. Využíváme při tom SEO, PPC reklamu, vyhledávače zboží... a především podrobné vyhodnocování obchodní účinnosti jednotlivých prodejních kanálů, které umožňuje pro klienty „vytěžit“ maximum.

O své práci píšeme na blogu a když nám zbudou síly, pořádáme v brněnském hudebním klubu Leitnerka marketingové nekonference.