Junior Controller Aktuální

Profinit EU, s.r.o.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Hledáme

Do našeho rozrůstajícího se týmu controllingu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior Controller.

Náplň práce

Náplní práce je finanční agenda a podpora obchodního týmu zejména v následujících oblastech:

  • znalost stavu a detailů projektů, orientace ve více projektech
  • analýza rentability obchodních aktivit
  • tvorba forecastů, analýza odchylek
  • evidence smluv a objednávek
  • vystavování faktur
  • příprava podkladů pro fakturaci a účetnictví
  • sledování nákladů, kontrola správnosti zaúčtování
  • práce s ERP (NAV), CRM
  • strukturovaný i ad hoc reporting
  • reporting managementu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Nutná praxe při nebo po studiu minimálně 1-2 roky ve financích (controllingu)
  • velmi pokročilá znalost MS Excel
  • znalost IFRS výhodou
  • pokročilá angličtina
  • analytické myšlení
  • aktivní a pracovitá osobnost
  • samostatnost, schopnost rychle se učit, odolnost vůči stresu
  • dobré komunikační schopnosti
  • Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v oblasti financí
  • NÁSTUP IHNED/ DOHODOU

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v přední softwarové firmě, která se zabývá rozmanitými projekty především v bankovním, finančním a utility sektoru, vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti každého zaměstnance
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • adekvátní ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, stravenky, týden dovolené navíc, mobil, notebook, pružnou pracovní dobu
  • příjemné prostředí, atraktivní pracovní prostory, společnost otevřených a schopných lidí
  • NÁSTUP IHNED

Jsme na české poměry větší technologická firma se 150 zaměstnanci. Přesto působíme jako rodinná firma. Tykáme si. Na nic si nehrajeme. U nás se ti bude líbit :-). Přijď k nám na kávu pohovořit si o tom, co bys u nás chtěl dělat.

Nejsme ani největší, ale ani nejmenší. Jsme střední, středně velcí žraloci, kteří teď hledají do svého týmu šikovné žraločky, kteří nám pomohou s vývojem softwaru na zakázku, data managementem, datovýimi sklady a business intelligence.

Mezi naše klienty patří finanční instituce (banky, pojišťovny), technologické a telekomunikační společnosti.

Ale máme i světové produkty. Naše startupové děťátko Manta a celý jeho tým teď kupříkladu pojede do San Francisca.

Naše firma je pověstná tím, že rádi pracujeme se špičkovými profesionály. Nicméně dáváme příležitost všem šikovným a schopným lidem. Rádi bychom dali příležitost i tobě.