Web Analytik Junior Aktuální

KINDRED.
Praha
Zaměstnanec
Full-time

Ahoj!

dáváš si rád/a do věci do souvislostí a jsi rád, když věcí fungují? Jsi analytický typ a lákají te data? Znáš základy webové analytiky a chceš získat zkušenosti se správou DMP (data management platform)? Pokud ano, tak jsi náš člověk!

Postavili jsme pro Daimler mezinárodní datový hub (data management platform a personalizace obsahu webu), ve kterém zpracováváme data, aby se s nimi mohlo dále pracovat v marketingu napříč trhy jak v Evropě, tak i za jejími hranicemi. A povedlo se. A to natolik, že hledáme nové posily do našeho týmu. 

Co taková práce obnáší?

 • Budeš v DMP definovat a vytvářet publika podle zadání i podle vlastní invence. Prostě si testovat, co funguje, kliká a dává smysl. Na různých trzích a různých segmentech, prostě sranda.

 • Budeš kontrolovat tracking jednotlivých atributů na webu, a s týmem hlídat kvalitu sbíraných dat.

 • Budeš napojovat lokální datové zdroje a hrát si s technologiemi a nástroji.

 • Budeš spolupracovat se svým týmem na ladění požadavků klienta a ostatních trhů (tvůj základní tým má 7 lidí a víceméně všichni sedí u jednoho stolu). Tvými nejbližšími týmovými hráči budou třeba Petr nebo Morta.
 • Čas od času se může stát, že vyrazíš na meeting do Německa, Anglie nebo Belgie. Častěji si třeba zavoláte. Samože obstarávání klienta a řízení projektu má na starost někdo kolem. Ty budeš specialista.

Co tě u nás čeká:

 • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.
 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci. Postupně se naučíš pracovat s daty a do roka budeš mít tolik knowhow, že nebudeš vědět, co s ním :)
 • Dostaneš se k marketingovým nástrojům, které využívají pouze ty největší světoví hráči. A jen málo lidí u nás v nich umí pracovat.
 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!
 • Kindred Office na Smíchově, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo.
 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené po prvním roce s námi. 

 Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Na podzim jsme se přidružili k celosvětovému top hráči, Publicis Groupe, se kterým jsme se s vervou pustili do mezinárodních projektů a globálních klientů. A je to velká sranda, takže jestli tě láká posouvání laťky a s radostí přispěješ svým dílem, tak jsi naše krevní skupina!

Tak co, zní to dobře? Napiš nám email, připoj svoje CV a osobně řekneme rádi víc.:-)

Těšíme se,

Markét

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Kindred Group s.r.o. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na jobs@kindredgroup.cz.

KINDRED.

Jsme Kindred. Nový typ agentury, která propojuje kreativitu, data a technologie.

Vznikli jsme spojením digitálních agentur Nydrle, Inspiro a Nurun. Tři firmy, tři specializace, 15 let zkušeností s marketingem. Od roku 2018 fungujeme pod značkou Kindred a společně se věnujeme největší businessové výzvě současnosti: digitální transformaci.

Naše práce je založena na znalosti technologií, detailní analytice, práci s daty a nekompromisní exekuci. Nejsme strozí dataři ani kreativci s hlavou v oblacích. Naše síla je v orchestraci jednotlivých disciplín a vytvoření komplexních řešení. Ať jde o personalizovaný e-mailing, reklamní kampaně, weby, komunikaci na sociálních sítích nebo robustní technologická řešení, která mění samotnou podstatu businessu našich klientů.

Je pro nás hračka získávat zkušenosti a know-how od odborníků z celého světa, protože jsme se stali součástí Publicis Groupe, třetí největší komunikační skupiny na světě. Díky tomu se navzájem inspirujeme a hrajeme si s nejnovějšími technologiemi. Ale žádné strachy, zůstáváme samostatnou jednotkou s vlastním managementem. Jsme flexibilní a každý má možnost se prosadit - i ty.  

Rozhodně tě u nás nečeká nuda a stereotyp, protože mezi naše klienty patří velké korporace i menší lokální značky. Projekty, na kterých naše parta pracuje, nás zkrátka baví a dávají nám smysl. Chceš se učit a máš chuť realizovat svoje cool nápady? V tom případě jsme na jedné lodi! #kindredspirit

A kde nás najdeš? #KindredOffice se nachází v bývalých tiskárnách v Drtinově ulici na Praze 5, pár kroků od Arbesova náměstí, takže se k nám snadno dostaneš tramvají i metrem. Na nic nečekej a dej nám o sobě vědět!

Co by vás mohlo zajímat?

Sdílet tuto nabídku