JavaScript Developer (React, NodeJS) Aktuální

Brand Embassy
Praha
Zaměstnanec s možností získání podílu
Full-time, Externě

Hledáme JavaScript Developera

Hledáme zkušeného JavaScript Developera, který nám pomůže s vývojem Customer Service platformy pro globální trh. Náš produkt se napojuje na různé digitální kanály (sociální sítě, live chat, chatboti, email, fóra, ...) s otevřenou API pro integraci s třetími stranami.

Technologie které používáme:

 • Frontend - React, Flow (chceme přejít na TypeScript), Jest
 • Backend - NodeJS, Socket.IO, Koa, Redis, máme i PHP, ale to dělat nebudeš ;)
 • Platforma - AWS, Docker
 • Používáme GitHub, Jenkins, Slack, Club Mate a kávu

 

O Brand Embassy

Misí Brand Embassy je pomoci firmám získat, udržet a nadchnout zákazníky prostřednictvím našeho softwaru.

Vytváříme online software pro firmy, které potřebují podat pomocnou ruku se zákaznickou péčí. Jsme přeci jen ve 21. století a zákazníci si zaslouží, aby se jim firmy věnovaly rychle a na moderních kanálech. Kdo chce v dnešní době viset na telefonu a mačkat čísla, aby se dostal k živému člověku na drátě, že ano.

Chtělo by to skoro napsat, že jsme technologický start-up, ale co si budem povídat... Jsme na trhu už přes 5 let a operujeme ve 30 zemích. Na start-up už to spíš asi nevypadá. Byť rosteme doslova raketově, to dobré ze startu-pů jsme si ponechali – neformální atmosféru, flexibilní pracovní dobu, home-office pro nás není sprosté slovo a práce nás všech je vidět a nezapadne.

Pokud si o nás chcete zjistit přece jen trochu víc, mrkněte třeba sem na lupa.cz, kde o nás mluví zakladatel Vítek. A pokud o nás chcete opravdu vědět první i poslední, koukněte sem, jsme kniha otevřená.

 

O našem týmu

Naše týmy nemají team leadery, zvládáme to dobře i bez nich. Řídíme se sami a máme zodpovědnost za produkt od definice požadavků až po provoz. 

Aktuálně jsme rozdělení do dvou Scrum týmů (v každém zastoupeny PHP, JS, QA, Ops), které pracují společně na jednom produktu.

   

  Co můžeme nabídnout

  Každý nově příchozí získává podíl firmy, zkrátka a dobře balík akcií, protože věříme, že má smysl pracovat “na svém”. Tyhle akcie se každým rokem zhodnocují :).

  Už to budou 3 roky, co náš tým využívá Unlimited Holiday, protože věříme, že každý má nárok čerpat tolik dovolené, kolik chce a potřebuje. Zároveň ale očekáváme, že v práci jsme efektivní, posouváme se dopředu a učíme se ze svých chyb.

  Máme Ivu, Chief Happiness Officera, která se stárá o to, aby jsme byli v práci spokojení - společně běháme, hrajeme deskovky, chodíme na laser game,... Byli jsme na horách, vodě, u moře, máme za sebou skvělý teambuilding a pravidelně pořádáme hackatony.

  Ale co je hlavní - lidi u nás nestagnují, ale rostou.

  Poslechni si to přímo od nás.

   

  Potkáme se u kávy? 

   

  Brand Embassy

  Brand Embassy is an omnichannel cloud-based customer service platform providing integrated social media, messaging, live chat and AI-powered chatbot service top rated by customers such as T-Mobile, Vodafone, Alibaba, and Puma in 30+ countries.

  Our Platform helps companies to:

  • Acquire New Customers

   Capture new customer opportunities through differentiated customer service and smart use of business intelligence across all digital channels

  • Keep Customers Satisfied

   Build long-term loyalty and trust with customers by connecting with them on a human level to increase customer lifetime value

  • Grow Revenues

   Use proactive service-to-sales models and CRM integrations to uncover and maximize new revenue opportunities

  Co by vás mohlo zajímat?