Pracovní nabídky
Obchod
Obchodní manažer
Head of Sales 🦁 Fix až 120 000 Kč měsíčně

Head of Sales 🦁 Fix až 120 000 Kč měsíčně

  • 70–200 tis. Kč
  • Praha
  • Full-time

Merch business, který roste. 

Obchodní tým, který potřebuje šéfa. 

Bez korporátní politiky!

Valxon je jedním z nejrychleji rostoucích merch hráčů na českém trhu. Vyvíjíme Merch-as-a-Service platformu a zajišťujeme bezstarostný nákup reklamních předmětů, textilu a firemních dárků firmám jako Wolt, Forbes, Air Bank, TV Nova, Hyundai nebo Dr. Max – a obrat každý rok výrazně roste.

Teď hledáme člověka, který převezme obchodní oddělení a posune ho na další level. Tuhle roli obsazujeme, protože máme silný základ, ambiciózní cíle a potřebujeme někoho, kdo k nim tým dovede.

Co dostaneš do ruky

  • Tým, který funguje – a chce víc. Přebíráš 5 motivovaných obchodníků. Tví lidé nejsou zelenáči – mají za sebou výsledky. Tvoje práce není hasit požáry, ale přidat rychlost a směr.
  • Vlastní klíčové klienty. Nebudeš jen manažer od stolu. Dostaneš na starosti jednotky strategických zákazníků, aby ti to nebralo moc času, ale zůstal/a jsi obchodně v kondici.
  • Reálnou autonomii. Spoluvytváříš obchodní strategii, segmentaci i messaging. Reportuješ CEO – ne třem vrstvám middle managementu. Tvoje rozhodnutí se projeví okamžitě.
  • Příležitost vybudovat tým z 5 na 10+. Máš hiring budget, chuť a podporu. Hledáš talenty, onboarduješ je a z dobrých obchodníků děláš výjimečné.
  • AI a data. Pořádek v CRM, in-house AI appky, automatizace, AI chatboti, reporty v reálném čase. Ty i tvůj tým trávíte čas se zákazníky – ne s Excelem.
  • Podíl ve firmě. Za dosažení strategických cílů dostaneš zaměstnanecké akcie. Nejde o symbolické gesto – jde o to, aby ses choval/a jako spolumajitel/ka. Protože tak k tobě budeme přistupovat.

Co tě čeká v prvních 90 dnech

Neházíme tě do vody bez návodu. Máš jasný plán:

  • Měsíc 1 – Projdeš celou pipeline, zákazníky a výsledky. Poznáš tým, nastavíš 1:1, přebereš hiring na nové obchodníky.
  • Měsíc 2 – Reviduješ obchodní plán na rok 2026, zahájíš aktivní komunikaci se strategickými zákazníky, začneš systematicky vyhodnocovat prodejní kanály.
  • Měsíc 3 – Plná zodpovědnost. Pipeline, marže, konverze, plán – to jsou tvoje čísla. Tlačíš na výkon celého oddělení.

Koho hledáme

Zajímá nás tvůj track record, ne seznam zaměstnavatelů.

  • Minimálně 2 roky vedení B2B obchodního týmu s prokazatelnými výsledky
  • Umíš prodávat a baví tě to – nebojíš se sám/sama sednout na strategický deal
  • Silná osobnost: při schůzce s velkou firmou musí být všem jasné, proč jsi na své pozici
  • Data-driven přístup: CRM, pipeline management, forecast
  • Schopnost delegovat malé věci a soustředit se na to, co skutečně hýbe čísly
  • Skvělá čeština a angličtina

Co nabízíme

  • Fix 70 000–120 000 Kč měsíčně + variabilní složka vázaná na výsledky
  • Zaměstnanecké akcie za strategické cíle
  • Místo ve vedení firmy – podílíš se na klíčových rozhodnutích
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nové kanceláře v Karlíně – přátelský kolektiv, žádný dress code, žádné meetingy pro meetingy
  • Multisportka, angličtina s rodilým mluvčím týdně
  • Dynamická práce: žádný den není stejný

Zaujala tě nabídka? Pošli nám svůj životopis a pár slov o sobě. Těšíme se na tvou odpověď! 📩

Přihlaste se k newsletteru a posuňte se vpřed!
© 2012 – 2026 StartupJobs.com s.r.o.