Slevomat rozšiřuje vedení, novým COO je Ladislav Veselý


Přední český slevový server Slevomat rozšiřuje vedení. Novým provozním ředitelem, tedy COO se stal dosavadní produktový manažer Ladislav Veselý. Má za úkol vybudovat seniorní tým v produktu a designu. Zároveň se stane pravou rokou stávající CEO Marie Havlíčkové.

„Technologicky jsme doposud patřili mezi leadery trhu, proto bude mít Láďa na starosti klíčové produktové iniciativy, jako je implementace přímých rezervací do všech kategorií, rozvíjení rezervačního systému pro partnery, personalizace nabídek a budování produktu pro prodej zájezdů naší CK," přiblížila CEO Marie Havlíčková.

Provozní ředitel se zároveň stane její pravou rukou pro denní operativu. Havlíčková se tak více zaměří na další strategii a budoucí směřování společnosti.

Veselý v minulosti působil v Seznamu, kde začínal v roce 2011 jako produktový manažer video platformy Stream.cz a postupně se vypracoval na pozici ředitele divize. Pracoval na produktech jako například Mapy.cz, email, Seznam televize a další. Kromě Seznamu působil rovněž jako produktový ředitel ve vydavatelství Economia.

Autor: VAL