Econea s.r.o.

E-commerce
Jsme e-shop Econea.cz s ekologickými produkty pro každodenní hrdiny, kteří mají odvahu dělat věci jinak a nebojí se jít životem zdravě a udržitelně. Věříme, že všechny velké věci měly malé začátky. A proto je nejdůležitější začít odspoda - od nás, obyčejných lidí. I ten nejmenší krůček může rozpoutat velkou lavinu.

Jsme Pavel a Martin. Dva obyčejní muži, kteří začali vnímat, že s naším světem není něco v pořádku. Zatoužili jsme po udržitelnější, zdravější planetě, kde chránit přírodu je samozřejmost. Kde čisté prostředí znamená pro člověka víc než dvacátý pár nových bot.

Začali jsme proto u sebe. A v roce 2013 založili e-shop s ekologickými produkty Econea.cz. Každý den skrze něj měníme svět. Spolu s úžasnými kolegy jdeme za tím, co okolí někdy nechápe, ale nám dává obrovský smysl.

Jinakosti a pankáčství se nebojíme. Nejsme ale umanutí aktivisté. Nepřivazujeme se ke stromům na Šumavě ani nešijeme záclony ze slupek od brambor. Věříme však, že každý člověk může dělat krůčky k udržitelnějšímu životu. Že to má smysl. Že skutečná změna musí příjít odspoda. Všechny velké věci totiž měly malé začátky.

Current job offers

Econea hledá parťáka do týmu oddělení rozmazlování zákazníků neboli zákaznické péče

Econea s.r.o.
Praha Praha 18 Full-time

News from Econea s.r.o.

Where can you find us

Toužimská 856/C3
Praha 18

nabor@econea.cz