Econea s.r.o.

E-commerce
Jsme e-shop Econea.cz s ekologickými produkty pro každodenní hrdiny, kteří mají odvahu dělat věci jinak a nebojí se jít životem zdravě a udržitelně. Věříme, že všechny velké věci měly malé začátky. A proto je nejdůležitější začít odspoda - od nás, obyčejných lidí. I ten nejmenší krůček může rozpoutat velkou lavinu.

Jsme Pavel a Martin. Dva obyčejní muži, kteří začali vnímat, že s naším světem není něco v pořádku. Zatoužili jsme po udržitelnější, zdravější planetě, kde chránit přírodu je samozřejmost. Kde čisté prostředí znamená pro člověka víc než dvacátý pár nových bot.

Začali jsme proto u sebe. A v roce 2014 založili e-shop s ekologickými produkty Econea.cz. Každý den skrze něj měníme svět. Spolu s 16 úžasnými kolegy jdeme za tím, co okolí někdy nechápe, ale nám dává obrovský smysl.

Jinakosti a pankáčství se nebojíme. Nejsme ale umanutí aktivisté. Nepřivazujeme se ke stromům na Šumavě ani nešijeme záclony ze slupek od brambor. Věříme však, že každý člověk může dělat krůčky k udržitelnějšímu životu. Že to má smysl. Že skutečná změna musí příjít odspoda. Všechny velké věci totiž měly malé začátky.

New offers from Econea s.r.o. to your e-mail

News from Econea s.r.o.

Where can you find us

Toužimská 856/C3
Praha 18

nabor@econea.cz